PSB is being developed by Pooya Paridel.
1393/6/28:امروز

پيوندها
سامانه قبض ايران

برنامه راهنماي گاز

شماره پيامک
30008294

شماره پيامک اعلام ارقام کنتور
3000361211

آدرس ساختمان مرکزي
قم بين ميدان امام و ميدان شهيد زين الدين كوچه شماره 18

آدرس اداره گاز منطقه 1
بلوار امين ، بعد از ميدان ايرامرينوس ، 20 متري سجاد

آدرس اداره گاز منطقه 2
قم بين ميدان امام و ميدان شهيد زين الدين كوچه شماره 18

آمار سايت
امروز: 1393/6/28
بروزرساني: 1393/6/24
بازديدکنندگان: 238,396

» بهره برداري از پروژه گازرساني به 4 روستا در استان قم همزمان با هفته دولت

همزمان با هفته دولت و با حضورمديران و مقامات ارشد استاني، پروژه گازرساني به 4 روستاي زواريان، ديزيجان، راهجرد و بشارت آباد در بخش سلفچگان به بهره برداري رسيد.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان قم:در مراسم رسمي افتتاحيه اين پروژه، مهندس فرجي سرپرست اين شركت،ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر و هفته دولت و نيز تبريك دهه كرامت، اظهار داشت: براي  گازرساني به اين 4 روستا، 35 كيلومتر شبكه گذاري و خط تغذيه با سه ايستگاه T.B.S به ظرفيتهاي 2500 و 1000 متر مكعب در ساعت اجرا شده است.

وي با بيان اينكه براي اجراي اين پروژه  بالغ بر 32 ميليارد ريال هزينه شده است، گفت: با بهره برداري از اين پروژه تعداد 2000 خانوار از نعمت گاز برخوردار مي شوند. با عنايت به محدوديت در بهره برداري از اين نعمت الهي، انتظار داريم مردم عزيز ضمن صرفه جويي و مصرف بهينه و ايمن از اين سوخت پاك، اين شركت را در استمرار جريان گاز در روزهاي سرد سال ياري نمايند.

مهندس فرجي افزود: در حال حاضر به 104 روستا در سطح استان گازرساني شده و عمليات گاز رساني به 3 روستا نيز در حال اجراست و به ياري خداوند و تلاش همكارن، تا پايان سال به بهره برداري خواهد رسيد.

در ادامه اين مراسم مهندس رضوي، معاون برنامه ريزي و اشتغال استانداري نيز ضمن ابراز رضايت از فعاليتهاي شركت گاز استان قم و تاكيد بر گازرساني به روستاهاي باقي مانده فاقد گاز، اظهار داشت: اميدواريم تا پايان سال 95 كليه روستاها در سطح استان از نعمت گاز بهره مند شوند.

مهندس رضوي با بيان شرايط خاص اقتصادي كشور و افزايش تحريمهاي ناجوانمردانه دشمن، تصريح نمود: با توجه به نقش كليدي اقتصاد ، اميدواريم با تكيه بر توانمندي هاي داخلي، تلاش صنعتگران و نيز پشتوانه محكم مردمي و همراهي آنان با مجموعه نظام، ضمن ناكامي دشمن، در پيشبرد اهداف مقدس نظام جمهوري اسلامي گام  برداريم.

گفتني است در پايان اين مراسم، پس از مداحي به مناسبت دهه كرامت، مشعل گاز در مسجد اميرالمومنين (ع) روستاي زواريان توسط يكي از خانواده هاي معظم شهدا روشن شد.

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» مصوبات جلسه بررسي فرآيند بودجه هاي جاري و عمراني در هفته دولت

 

1-به لطف خداوند و تلاش همکاران محترم در امور مهندسی و بهره برداری پروژه گازرسانی به روستاهای (زواریان – دیزیجان – راهجرد – بشارت آباد) آماده بهره برداری گردید.

2- مراسم افتتاحیه روز شنبه مورخ 08/06/1393 ساعت 12-11 صبح می باشد . کلیه روسای محترم با هماهنگی با مدیران می توانند در این مراسم حضور داشته باشند. سایر همکاران نیز با هماهنگی لازم امکان حضور در مراسم را دارند.

3- قرار داد حفاری فی مابین شرکت و شهرداری قم در حال طی آخرین مراحل و امضاء می باشد. با امضاء این قرارداد ، موانع صدور مجوز از طرف شهرداری برطرف خواهد گردید.

4- باتوجه به رابطه مستقیم تخصیص نقدینگی از سوی ستاد شرکت ملی گاز به شرکت گاز استان قم ، با فرآیند وصول مطالبات ، از کلیه همکاران محترم تقاضا می شود که نهایت همکاری و تلاش را برای تسهیل فرآیند وصول مطالبات شرکت انجام دهند.

 

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» برگزاري مانور در ناحيه كهك استان قم

اين مانور با فرضيه نشت شديد گاز از فلنج فيلتر ورودي ايستگاه CGS و به دنبال آن انفجار و آتش­سوزي در ايستگاه CGS ناحيه كهك از توابع استان قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس صالحي پرور رئيس HSE اين شركت اظهار داشت: در اين مانور كه با هدف ايجاد و ارتقاي توانمندي و آمادگي نيروهاي عملياتي شركت گاز استان و سازمانها و ارگانهاي امداد رسان بمنظور واكنش سريع در شرايط اضطراري و همچنين هماهنگي بيشتر نيروهاي واحدهاي مختلف برگزار شد، نيروهاي HSE و پدافند غيرعامل، امداد، تعميرات ابزار دقيق، حراست، خدمات رفاهي و اجتماعي و روابط عمومي شركت گاز و نيز آتش­نشاني، اورژانس و نيروي انتظامي بخش كهك حضور داشتند.

وي در ادامه افزود: نيروهاي عملياتي در مانور با شبيه­سازي حادثه به تمرين اقدامات لازم در شرايط اضطراري شامل اطفاء حريق، امداد و نجات مصدومين، قطع گاز، كنترل فشار و تعميرات ايستگاه و حفاظت فيزيكي پرداختند.

 

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» عملکرد شرکت گاز استان قم در اولين سال دولت يازدهم

سرپرست شرکت گاز استان قم گزارشی از فعالیتهای این شرکت طی اولین سال خدمت دولت تدبیر و امید را در جلسه بررسی پیشرفت پروژه ها ارائه نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی سرپرست این شرکت به تشریح فعالیتهای انجام شده طی یک سال گذشته در دولت یازدهم پرداخت و عنوان کرد: طی این سال 6 روستا با هزینه ای بالغ بر 47000 میلیون ریال به شبکه سراسری متصل شدند و 151 کیلومتر شبکه گذاری لوله فولادی و پلی اتیلن در سایز های مختلف انجام شده است.

وی در ادامه ضمن اشاره به اشتراک پذیری بیش از 20470 مشترک جدید، اظهار داشت: در این محدوده زمانی یک ساله تعداد 168 واحد صنعتی در سطح استان با هزینه ای بالغ بر 17210 میلیون ریال با اجرای بیش از 42 کیلو متر لوله گذاری از نعمت گاز بهره مند شدند.

مهندس فرجی با بیان اینکه، با تلاش همکاران طی یک سال گذشته گازرسانی به 4 جایگاه C.N.G  دیگرصورت گرفته، تصریح کرد: تعداد جایگاههای فعال در سطح استان که در حال حاضر به ارائه خدمات می پردازند، به 37 جایگاه رسیده است.

سرپرست این شرکت، گازرسانی به واحدهای مسکونی مهر را دراین یک سال بیش از 5000 واحد عنوان کرد و گفت: علاوه بر این، به بیش از 3000 واحد مسکونی مهر دیگرنیز، گازرسانی صورت گرفته که بزودی مورد بهره برداری قرار می گیرد.

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» عملكرد موفق واحد HSE شركت گاز استان قم در سال 92

واحد HSE اين شركت در سال 92 در زمينه كاهش حوادث عملكرد مطلوب و موفقي داشته است.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان قم: مهندس فرجي سرپرست اين شركت ضمن ابراز رضايت از عملكرد مطلوب واحد HSE گفت: تعداد مانورها در سال 92 در مقايسه با سال 91، به ميزان صد در صد اضافه شده و از 12 مانور به 23 مانور رسيده است. همچنين در سال 91 ضريب تكرار حادثه، 9 بوده كه در سال 92 به 5/3 رسيده كه 61% كاهش را نسبت به سال 91 نشان مي دهد.

وي با بيان اينكه در سال 91  تعداد انفجار و آتش سوزي ، 73 مورد بوده و در سال 92 به 55 مورد رسيده، تصريح كرد: در زمينه تعداد انفجار و آتش سوزي 25 درصد كاهش داشته ايم.  همچنين ميزان خسارت مالي ناشي از اين انفجار و آتش سوزي ها  از 2482 ميليون ريال در سال 91 به 1290 ميليون ريال در سال 92 رسيده كه در اين زمينه نيز 48 درصد كاهش داشته ايم.

مهندس فرجي در ادامه افزود: در سال 91 ضريب شدت حادثه ، 333 بوده  كه اين ضريب در سال 92 به 50 رسيده است و به عبارتي 85 درصد كاهش را نشان مي دهد. همچنين تعداد ساعات آموزش در HSE اين شركت از 449 ساعت در سال 91 به 961 ساعت در سال 92 افزايش داشته كه بيش از دو برابر شده است.

سرپرست اين شركت در پايان خاطر نشان ساخت: اين موارد كاهش، نتيجه اطلاع رساني بموقع ، رعايت نكات ايمني از سوي شهروندان و اهتمام ويژه واحد HSE اين شركت در برگزاري كلاسهاي آموزشي و مانورهاي مختلف  مي باشد كه اميدواريم در سالهاي آينده شاهد هيچگونه حادثه ناگواري در ارتباط با گاز طبيعي نباشيم و مشتركين محترم با دقت لازم نسبت به رعايت نكات ايمني و مصرف بهينه اقدام نمايند.

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» تحقق وصول مبلغ 1252 ميليارد ريال از فروش گاز طبيعي درسال 92در استان قم

وصول بیش از 94 درصد مطالبات مشترکین صنعتی و تجاری در شرکت گاز استان قم انجام گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی سرپرست این شرکت اظهار داشت: عملکرد وصول مطالبات گاز بها در بخشهای مختلف در سال گذشته مطلوب بوده و بیش از 94% بدهی گازبها (مطالبات) مشترکین تجاری و صنعتی در استان دریافت گردیده است.

وی در ادامه افزود: وصول مطالبات گاز بهای در بخشهای مختلف از قبیل مشترکین صنعتی به میزان94% ، مشترکین تجاری 96% و در بخش خانگی 80% بوده است.

مهندس فرجی، مطالبات این شرکت در بخش حمل و نقل عمومی(جایگاههای سوخت C.N.G) را 87% عنوان و تصریح نمود: در مجموع ، مبلغ 1252 میلیارد ریال از فروش گاز طبیعی درسال 92در استان وصول شده و جا دارد از مشترکان محترم که در پرداخت گازبهاء خود در وقت مقرر اقدام می نمایند تشکر و سپاسگزاری را داشته باشیم.در واقع مشترکین با پرداخت بموقع قبوض گاز ضمن پیشگیری از انباشت بدهی برای خود ، شرکت ملی گاز ایران را در اجرای پروژه های گازرسانی در سطح استان و کشور یاری می کنند.

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» جلوگيري از هدر رفت 22 ميليون متر مكعب گاز در سال 92 در شركت گاز استان قم

شركت گاز استان قم از هدر رفت 22 ميليون متر مكعب گاز  در سال 92 در سطح استان جلوگيري كرد.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان قم: مهندس فرجي، سرپرست اين شركت اظهار داشت: انجام اقداماتي همچون بازديدهاي دوره اي مرتب از تأسيسات مشتركين عمده ،  صنايع و كارخانجات، تعويض بموقع كنتورهاي خراب مشتركين در كمترين زمان ممكن و پيش گيري از سوء استفاده برخي از مشتركين در مصرف گاز، باعث جلوگيري از هدر رفت 22 ميليون مترمكعب گاز در سال 92 شد.

وي با بيان اينكه نشت يابي 1600 كيلومتر از تأسيسات و شبكه هاي گازدار و رفع نشتي از علمك ها به عنوان عواملي موثر در جلوگيري از هدر رفت گاز مي باشند، تصريح كرد: كاهش زمان دوره اي نشت يابي از شبكه ها به 18 ماه (حد استاندارد) در هر دوره، نقش موثري در كاهش هدر رفت گاز، رفع خطرات احتمالي، كمك به محيط زيست و حفظ منابع ملي داشته است.

مهندس فرجي عملكرد اين شركت را در سال 92 نسبت به سال 91، در زمينه جلوگيري از هدر رفت گاز از تأسيسات، خوب ارزيابي و اعلام كرد: كاهش پرت گاز، 22 ميليون متر مكعب و ارزش ريالي گاز شناسايي شده 16000 ميليون ريال  مي باشد.

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» تأليف کتاب مديريت و اداره امور در نهج البلاغه توسط سرپرست شرکت گاز استان قم

کتاب مدیریت واداره امور در نهج البلاغه توسط سرپرست شرکت گاز استان تالیف و به چاپ رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی سرپرست این شرکت اظهار داشت :

در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری که به نام سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی مزین گردید ، تألیف کتاب مدیریت و ادراه امور در نهج البلاغه با هدف رفع اندکی از مهجوریت و نشان دادن بخش کوچکی از عظمت ، جامعیت و بروز بودن کتاب بزرگ نهج البلاغه و بمنظور مطالعه دقیق و بخاطر سپردن و عمل نمودن متن اصلی کتاب که منطبق با آخرین پیشرفهای علم مدیریت بوده و بلکه فراتر از آن است صورت گرفته و چاپ اول آن درتیراژ  3000 جلد قطع جیبی توسط انتشارات قدس به بازار نشر ارائه شده است .

لذا مطالعه این کتاب کار بردی و عمل به آن ، که قطعا پیامدهای مثبت فراوانی خواهد داشت و برای کلیه مدیران و مسئولان محترم در نظام مقدس جمهوری اسلامی توصیه میشود .

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» ايجاد ظرفيت برداشت بيش از400000هزار متر مکعب گاز جهت واحدهاي صنعتي در شهر مقدس قم

سرپرست شرکت گاز استان قم با مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان دیدار و گفتکو کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی سرپرست این شرکت در این دیداراظهارداشت: یکی ازمهمترین مصرف کنندگان ما کارخانجات و مشترکان عمده هستند که استمراروپایداری جریان گازآنها ونیز گازرسانی به شهرک های صنعتی جدیدالاحداث در سال اقتصاد، فرهنگ با عزم ملی ومدیریت جهادی  ازاولویت کاری این شرکت است. درهمین راستا، زیر ساختهای بسیار خوبی با ظرفیتی بیش از 400000هزار متر مکعب درساعت در محورهای خروجی شهر مقدس قم برای استفاده ومصرف واحدهای صنعتی مستقر در این محورها ایجاد شده است.

وی در ادامه افزود : مسأله ای که درطراحی شبکه گاز رسانی در شهرکهای صنعتی حایز اهمیت است نوع کاربری خاص وبه تبع آن ، میزان مصرف گاز پیش بینی شده است و هر گونه تغییر و تجدید نظر در نوع کار بری این واحدها پس از اجرای شبکه گذاری ، ضمن ایجاد اختلال در مصرف مشترکان و واحدهای تولیدی ، موجب افزایش سرعت گاز در شبکه ها، خوردگی و کاهش عمر تاسیسات میشود.

مهندس فرجی با بیان اینکه عدم رعایت الگوی مصرف گاز در شهرکهای صنعتی ، تبعاتی را ایجاد می نماید ، تصریح نمود : دراین خصوص نیاز به تعامل و هماهنگی بیش ازپیش کارشناسان دو شرکت می باشد .

در ادامه ، ابراهیمی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان ضمن تشکر از این دیدار اظهار داشت:  تعامل ما باشرکت گاز بسیار خوب وصمیمی است و تاکنون مشکلی که مانع تامین گاز شهرکهای صنعتی و واحدهای تولیدی مستقر در شهرکها وسایر مناطق استان شود، نداشتیم و بحمدالله مسایل در کمترین زمان با تلاش صادقانه مدیریت محترم ومجموعه شرکت گاز برطرف میشود. و لذا اینجانب از جنابعالی( مهندس فرجی) ، معاونین و کلیه همکارانتان تشکر وقدردانی می نمایم. 

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» ديدار سرپرست و اعضاء هيأت مديره شرکت گاز استان قم با معاون سياسي امنيتي استانداري قم

سرپرست و اعضاء هیأت مدیره شرکت گاز استان قم با حجت الاسلام و المسلمین بنائی معاون سیاسی امنیتی استاندار قم دیدار و گفتگو کردند .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم ، مهندس فرجی سرپرست این شرکت ضمن تبریک روز عید مبعث و اعیاد شعبانیه به تشریح فعالیتهای انجام شده در سطح استان پرداخت و اظهار داشت: کلیه شهرهای استان صد در صد گاز رسانی شده و شهروندان محترم از نعمت گاز بهره مند هستند و روند ساخت و ساز در مناطق جدید شهری ادامه دارد، لذا با برنامه ریزی انجام شده خدمات گاز رسانی به اینگونه مناطق صورت می پذیرد .

وی در ادامه افزود : با انتخاب پیمانکار تکمیل پروژه گاز رسانی به روستاهای قمرود (دربخش مرکزی)، کیاب و روشگان (در بخش خلجستان) در سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

مهندس فرجی با بیان اینکه در بودجه های گاز رسانی به روستاها با محدودیت اعتبار مواجه هستیم گفت : در صورت رفع محدودیتها برای اجرای گاز رسانی به سایر روستاها برنامه ریزی خواهد شد . از طرفی هم هزینه گاز رسانی به روستاهای وشنوه و اول در بخش کهک چند برابر هزینه های متعارف کشوری است که با تأمین اعتبار ، مراحل اقدامات انجام می پذیرد .

معاون سیاسی امنیتی استانداری، ضمن خیر مقدم و تبریک عید مبعث و اعیاد شعبانیه اظهار داشت : گاز رسانی در سطح استان قم نسبت به سایر استانها بسیار خوب بوده ، وخدمات مطلوبی را به شهروندان ارائه می کنند واستمرار این خدمات مطلوب منوط به انجام کارهای جمعی و دلسوزی تمامی کارکنان خواهد بود .

حجت السلام و المسلمین بنائی در ادامه افزود : وظیفه ما این است که قدر دان زحمات و فعالیتهای صادقانه مسئولین باشیم و خدمات رسانی در شهر بایستی با تعامل و همکاری سازمانهای خدماتی و سایر ارگانها بیش از پیش بوده تا این خدمات رسانی در وقت مقرر به بهره برداری برسد و مردم شریف استان از آن بهره مند شوند.

گفتنی است وی در پایان از سرپرست شرکت گاز استان و سایر معاونین ایشان تشکر و قدردانی نمود.

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» ديدار سرپرست و اعضاء هيأت مديره شركت گاز استان با فرمانده لشگر17 علي ابن ابيطالب

 سرپرست و اعضاء هيأت مديره شركت گاز استان قم با سردار مهدوي نژاد  فرمانده لشگر17 علي ابن ابيطالب ديدار و گفتگو كردند.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان قم: مهندس فرجي در اين ديدار ضمن تبريك اعياد ماه رجب و همچنين سالروز آزادي خرمشهر، روز ايثار ومقاومت ، به تشريح فعاليتهاي انجام شده در خصوص گازرساني در سطح استان پرداخت و اظهار داشت : بحمدا... ضريب نفوذ گاز در استان قم 98درصد است و كليه شهرها و100 روستا تاكنون گازرساني شده اند.

وي بابيان اينكه : روند گازرساني به روستاها در سال جاري و آينده ادامه خواهد يافت ،اظهارداشت : انشاء... در صورت تأمين اعتبار،گاز رساني به روستاهاهم ، تكميل خواهد شد .

مهندس فرجي درادامه افزود : به لطف كريمه اهلبيت سلام ا... عليها و همت پرسنل اين شركت ،تا كنون حتي درسرد ترين سالها ودرفصول زمستان،هيچگاه با قطع گاز يا بروز حادثه ناگواري درسطح استان روبرو نبوده ايم .

سردار مهدوي نژاد نيز در اين ديدار ضمن تبريك متقابل به مديران گاز در استان ، از خدمات ارزنده اين شركت خصوصا گازرساني هاي اخير به مجتمع هاي مسكوني سپاه پاسداران، تشكر و قدرداني نمود،  واظهار داشت: شركت گاز استان قم الحمد .... از شركتهاي بسيار فعال و خدوم است و خدمات فراواني را در سطح استان تا كنون ارائه داده است .

وي در پايان ضمن تشكر از مديريت اين مجموعه ، مهندس فرجي و ساير كاركنان ، براي آنان آرزوي سلامتي ، سعادت و موفقيت در پناه قرآن و در سايه توجهات امام زمان (عج) ومنويات مقام معظم رهبري مسئلت نمود .

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» حضور سرپرست و اعضاي هيأت مديره شركت گاز در جلسه رسمي و علني شوراي اسلامي شهر قم

سرپرست و اعضاء هيأت مديره شركت گاز استان قم در شصت و ششمين جلسه رسمي و علني شوراي اسلامي شهر قم شركت كردند.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان قم: مهندس فرجي در اين جلسه اظهار داشت: تعاملات و همكاري خوبي تاكنون بين اين شركت و شهرداري به ويژه در پنج سال گذشته برقرار بوده و اين جاي تشكر دارد.

وي در ادامه افزود: با وجود كمبود بودجه و مشكلات ناشي از آن، اين شركت با تلاش و همت كليه كاركنان خود ، در زمستان هاي سرد سال هم مانع از قطعي گاز در سطح استان شده است و با عنايات الهي و تلاش همكاران تاكنون بحراني در قم نداشته ايم.

سرپرست اين شركت با تاكيد بر تلاش براي رسيدن به بهترين تعامل ميان شهرداري و شوراي شهر با شركت گاز خاطر نشان كرد:  اميدواريم تفاهمنامه ميان شركت گاز و شهرداري امسال با قيمت مناسبي به امضا برسد؛ زيرا هدف مشترك همه نهادها خدمت رساني مطلوب به مردم مي باشد. اگر اختلاف نظري هست بايد طوري به آن پرداخت كه به كار مردم ضربه نزند و خوشبختانه ما و شهرداي محترم بر اين موضوع اصرار داريم.

وي اعلام نمود: تأسيسات گاز قم داراي قدمت 35 ساله است لذا تعميرات و نگهداري آن از حساسيت ويژه اي برخوردار است و عمليات نشت يابي كل تأسيسات در حال حاضر طبق استاندارد هر 18 ماه يكبار انجام مي شود. بنابراين درخواست ما از شهرداري اين است كه در حفاريهاي مرتبط با تعميرات اضطراري نبايد  معطل گرفتن مجوز شويم زيرا در غير اين صورت ممكن است شاهد خسارات جاني و مالي جبران ناپذيري باشيم.

مهندس فرجي با بيان اينكه 6 شهر و 100 روستاي بالاي 20 خانوار در سطح استان گازدار شده اند تصريح كرد: اين استان از سال 89 تاكنون جزو اولين استانهاي سبز كشور است و ضريب نفوذ شبكه گاز در كل استان 98% مي باشد.

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» در سال 1393 کليه مشترکين گاز طبيعي در بخش خانگي تحت پوشش بيمه حوادث قرار گرفتند

حسن جعفرمرادی رییس روابط عمومی شرکت گاز استان قم از ادامه طرح ملی بیمه حوادث ناشی از گاز طبیعی ،طی سالجاری در سطح استان قم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم :به منظور تامین پوشش بیمه جانی و مالی مشترکین گاز طبیعی بخش خانگی در مقابل حوادث ناشی از گاز طبیعی اعم از حوادث منجر به انفجار ،آتش سوزی و مسمومیت ها ،طرح بیمه مشترکین گاز طبیعی همانند سال گذشته در سال جاری نیز در حال اجرا می باشد.

وی در این خصوص گفت:قرارداد بیمه حوادث مشترکین خانگی در قبال حوادث ناشی از مصرف گاز طبیعی در جهت اجرای قانون فی مابین شرکت ملی گاز ایران و شرکت بیمه ایران  منعقد گردیده است.

جعفر مرادی با اشاره به قرارداد خدمات بیمه مشترکین از ابتدای سال 1393 ادامه داد : با درصد کمی تغییر در هزینه ی حق بیمه نسبت به سال قبل،مشترکین خانگی شهری و روستایی با پرداخت 500 ریال به ازای هر واحد مسکونی در هر ماه تحت پوشش شرکت بیمه ایران قرار دارند.

 وی گفت: متناسب با نظر کارشناسان بیمه شامل پرداخت غرامت فوت برای هر نفر در هر حادثه به میزان 260 میلیون ریال، پرداخت غرامت نقص عضو و از کار افتادگی دائم برای هر نفر در هر حادثه به میزان 200 میلیون ریال، برای جبران هزینه های پزشکی ناشی از هر حادثه برای هر نفر مبلغ 400 میلیون ریال و جبران خسارتهای مالی به واحدهای مسکونی و مشاعات و اشخاص ثالث در هر حادثه و به ازاء هر یک از این موارد بعنوان یک واحد مستقل تا سقف 370 میلیون ریال پرداخت می شود.
 جعفر مرادی در خصوص اعلام حادثه ناشی از گاز طبیعی برای بهره مندی از مزایای بیمه گفت:بنابراین هرگونه حادثه ای که ناشی از گاز طبیعی برای مشترکین محترم گاز طبیعی بوجود می آید اعم از انفجار،آتش سوزی،گازگرفتگی منجر به مسمومیت و مرگ در شهرها با تلفن 194 و در روستاها به گازبان همان روستا سریعاً باید اطلاع داده شود تا مقدمات لازم جهت معرفی به بیمه صورت پذیرد.

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

دفاتر پيشخوان دولت منطقه يک (شرق رودخانه)
دفتر 1020 (بي تا)
بلوارامين کوچه 31قواره2راست
تلفن: 2941100-66
دفتر 1003 (محمدي)
بنياد روبرو مسجد محمدرسول اله
تلفن: 2924700
دفتر 1013 (مهرورزان)
آذر مقابل کوچه شاه حمزه پلاک712-714
تلفن: 8757535
دفتر 1039 (طالبي)
دورشهر بين کوچه 21 و 23 جنب بانک ملي
تلفن: 7733059
دفتر 1015 (شريفي زاده)
اذرروبروبيمارستان نکويي
تلفن: 7725355
دفتر 1036 (احسن)
45م عمارياسر روبرو مسجد امام حسين پلاک146
تلفن: 7706445
دفتر 1059 (عطارد)
صدوق خ امام حسين روبرو مفتح شمالي پ333
تلفن: 2924534
دفتر 1025 (زارعي)
ميدان جهاد روبرو استانداري نبش ک1 پ17
تلفن: 7712989 -7718536
دفتر 1002 (يزديان)
45م عمارياسر پلاک71
تلفن: 7200280
دفتر 1044 (رموزي)
شهر قائم انتها بلوارکبيري
تلفن: 7743684
دفتر 1034 (مصيبي)
ميدان شهدا جنب اداره برق پلاک40
تلفن: 7730071-7738118
دفتر 1067 (باباپير)
ميدان پليس خ انقلاب نبش ک55
تلفن: 7235219
دفتر 1074 (حاجي پور)
عطاران نبش مفتح
تلفن: 2919923-2919926
دفتر 1078 (سپهري نژاد)
دانيال ميدان نور
تلفن: 2882044
دفتر 1056 (جعفري)
صدوق نبش کوچه 34
تلفن: 2904990
دفاتر پيشخوان دولت منطقه دو (غرب رودخانه)
دفتر 1004 (کريمي )
انصار الحسين نبش ميدان دقايقي جنب داروخانه
تلفن: 6650267-6670777-6650265
دفتر 1075 (جهاني فرد )
شهرک امام حسن نبش ک 9
تلفن: 6656470
دفتر 1031 (شفيعي )
خيابان شاه ابراهيم روبروي 20 متري مطهري پ 977
تلفن: 8757535
دفتر 1062 (فرخ زاده )
سعيدي ابتداي بلوار نيروي هوايي
تلفن:6703534
دفتر 1012 (نيستانکي )
24 متري کاشاني نبش ک 26
تلفن: 8811821-8825900
دفتر 1006 (بيات )
نيروگاه خ شاهد شرقي نبش ک 31
تلفن: 8877388
دفتر 1048 (بادي )
خ شاه ابراهيم روبروي ک 44
تلفن: 8903050- 8903813
دفتر 1041 (دفتري )
خ گارکر خ سوم خرداد جنب داروخانه همت
تلفن: 756627
دفتر 1066 (باقر زاده )
شيخ آباد خ ولي عصر نبش ک 6
تلفن: 8877388
دفتر 1022 (خدارقمي )
شهرک فاطميه نبش بعثت 12
تلفن: 7743684
دفتر 1065 (درامامي )
نيروگاه خ مالک اشتر پ 51
تلفن: 8830824
دفتر 1009 (جهانشاهي )
خ کشاورز جنوبي نبش ک 4
تلفن: 8851065
دفتر 1023 (ميرزائي )
خ سوم خرداد روبروي ک 9
تلفن: 8844254
دفتر 1010 (رفيعي)
20 متري بهشتي جنب آموزش و پرورش
تلفن: 6627585
دفتر 1051 (نيکبخت )
م امام خ آزادگان راست خ نواب جنب موسسه
تلفن: 6661840

مشاهده صورتحساب
شماره اشتراک خود را وارد نماييد:


پست الکترونيک
پست الکتروني:
رمز عبور:

جستجو

جستجو در :
تمام سايت
شركت گاز استان قم شركت گاز استان قم
جست‌وجو در آرشيو

ثبت نام

لطفا براي دريافت آگهي برگزاري مناقصات يا مزايده ها ، آدرس پست الکترونيكي خود را وارد نموده و سپس دكمه ثبت نام را فشار دهيد.

عضويت
لغو عضويت
ايميل:

سايت هاي مرتبط
» شرکت ملي گاز
» شرکت ملي نفت
» پايگاه اطلاع رساني نفت و انرژي
» سايت منابع انساني
» انجمن فرايندهاي گاز (GPA)
» انجمن تكنولوژي گاز (GTI)
» انجمن گاز آمريكا (AGA)
» انجمن مهندسي شيمي آمريكا (AICHE)
» انجمن ملي مهندسي خوردگي (NACE)
» انجمن ملي حفاظت حريق (NFPA)
» سازمان بهره وري انرژي ايران (GPA)
» معاونت انرژي وزارت نيرو
» سازمان انرژي هاي نو ايران
» سازمان بهينه سازي سوخت کشور
» ماهنامه بين الملي نفت و انرژي
» سازمان انرژي اتمي ايران
» موسسه مطالعات بين المللي انرژي
» سازمان منطقه ويژه اقتصادي پارس جنوبي
» پژوهشگاه صنعت نفت
» موسسه بين المللي انرژي
» مرکز مطالعات تکنولوژي شريف
» سايت توسعه فناوري صنعت نفت ايران
» مرکز مطالعات توسعه فناوري دانشگاه صنعتي اميرکبير
» شبکه تحليلگران تکنولوژي ايران
» پايگاه اطلاع رساني صنعت گاز ايران

:: شركت گاز استان قم ::
:: مديريت فناوري اطلاعات::