PSB is being developed by Pooya Paridel.
1393/12/15:امروز

پيوندها
سامانه قبض ايران

برنامه راهنماي گاز

شماره پيامک
30008294

شماره پيامک اعلام ارقام کنتور
3000361211

آدرس ساختمان مرکزي
قم بين ميدان امام و ميدان شهيد زين الدين كوچه شماره 18

آدرس اداره گاز منطقه 1
بلوار امين ، بعد از ميدان ايرامرينوس ، 20 متري سجاد

آدرس اداره گاز منطقه 2
قم بين ميدان امام و ميدان شهيد زين الدين كوچه شماره 18

آمار سايت
امروز: 1393/12/15
بروزرساني: 1393/12/14
بازديدکنندگان: 256,014

» برگزاري مانور در ناحيه خلجستان استان قم

 این مانور با فرضيه وقوع زلزله و بروز نشت گاز و حريق در ايستگاه CGS شهر دستجرد از توابع استان قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: این مانور با هدف ايجاد و ارتقاي توانمندي نيروهاي عملياتي شركت گاز استان و سازمانها و ارگانهاي امداد رسان به منظور واکنش سریع در شرایط اضطراری و همچنین هماهنگی بیشتر نیروهای واحدهای مختلف برگزار شد.

در اين مانور كه نيروهاي HSE و پدافند غيرعامل، امداد، تعميرات ابزار دقيق، حراست، خدمات رفاهي و اجتماعي و روابط عمومي شركت گاز و نيز آتش­نشاني و اورژانس شهر دستجرد حضور داشتند، افراد با شبيه­ سازي حادثه به تمرين اقدامات لازم در شرايط اضطراري شامل اطفاء حريق، امداد و نجات مصدومين، قطع گاز، كنترل فشار و تعميرات ايستگاه و حفاظت فيزيكي پرداختند.

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» راه اندازي مرکز تلفن امور کالاي شرکت گاز استان قم

همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی؛ در راستای طرح تکریم ارباب رجوع و خدمات‌رسانی مطلوب به ذینفعان، مرکز تلفن امور کالای این شرکت راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: با راه‌اندازی این مرکز تلفن IP؛ تامین‌کنندگان کالا و خدمات، فروشندگان، شرکتها و اشخاصی که قصد تماس با این امور را داشته باشند، می‌توانند از  طریق شماره تلفن ۳۶۶۲۱۰۰۹ (با پیش شماره ۰۲۵) تماس حاصل نمایند. این مرکز مجهز به اپراتور خودکار می‌باشد که جهت تسریع در ارتباط، در حین پخش منوی اپراتور، شماره‌گیری  تلفن داخلی فرد مورد نظر نیز امکان‌پذیر می‌باشد.

مجتمع شدن سرویسهای تلفنی و سرویسهای IP از خصوصیات خاص این مرکز تلفن می‌باشد.

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» رئيس حراست شركت گاز استان قم معرفي شد

مراسم معارفه رئيس حراست شركت گاز استان قم با حضور آقاي نجار معاون سازمان و رئيس حراست شركت ملي گاز، هيأت همراه، جانشين رئيس حراست كل استان، مديرعامل و اعضاء هيأت مديره شركت و رؤساي واحدهاي مختلف در سالن كنفرانس اين شركت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان قم: در اين مراسم مهندس فرجي مديرعامل اين شركت ضمن تبريك بمناسبت سي و ششمين سالروز پيروزي انقلاب اسلامي به رهبري امام خميني(ره)، حضور معاون سازمان و رئيس حراست شركت ملي گاز همچنين هيأت همراه و جانشين رئيس حراست كل استان را خير مقدم گفت و اظهار داشت: اين انقلاب پديده شگفت انگيز در طول تاريخ بوده كه رمز پيروزي آن به بركت قرآن و اهل بيت عليهم السلام و با رهبري امام  و جهاد ملت ولايتمدار ايران مي باشد كه بهاي آن نيز سنگين بوده است، لذا مسئوليت در اين نظام مقدس اسلامي بسيار خطير مي باشد.

وي در ادامه افزود: بر اساس آيات و روايات ، بزرگترين نعمت ها در دنياو آخرت امنيت وسلامتي است و اين دو نعمت ، در سازمان ها نيز اهميت زيادي  دارد و واحد حراست مي تواند با تعاملات مؤثر خود در سازمان، امنيت و سلامت كاري را ايجاد و تقويت نمايد. لذا واحد حراست بنا به شرح وظايف ، از اهميت ويژه اي برخوردار است.

وي ضمن قدر داني از زحمات آقايان عباسي و فيروز آبادي (به ترتيب رئيس و سرپرست سابق)، آرزوي سعادت و موفقيت براي ايشان، آقاي رسول آرزو را به عنوان رئيس واحد حراست معرفي نموده و اظهار داشت: قم حرم اهل بيت است و زندگي در قم عبادت است. ان شا ا... خداي تبارك و تعالي توفيق خدمت هرچه بيشتر و بهتر در اين نظام مقدس را به ما عنايت فرمايد.

نجار معاون سازمان و رئيس حراست شركت ملي گاز نيز با گراميداشت ياد و خاطره امام و خون شهداي انقلاب و زحمات جانبازان، اظهار داشت: اين انقلاب به راحتي به دست ما نرسيده و بايد از ارزشهاي انقلاب و خون شهدا پاسداري كرد. حراست به معناي حفظ آرامش سازمان و صيانت از نيروي كار در راستاي خدمات رساني مطلوب به مردم مي باشد. مجموعه شركت گاز استان قم در راستاي خدمات رساني به مردم موفق بودمجموعه پاكي است كه بايد در جهت پاك تر بودن نيز قدم برداريم.

ايشان درپايان براي آقاي آرزو توفيق خدمت رساني به مردم شريف استان را در پرتو عنايات حق تعالي و حضرت بقيه ا... الاعظم و در جوار كريمه اهل بيت حضرت فاطمه معصومه (س)، مسئلت نمودند و هدايايي نيز به رسم ياد بود به آقايان عباسي و فيروزآبادي اعطا گرديد.

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» مديرعامل شرکت گاز استان قم در جلسه شوراي اداري استان: گاز يک کالاي استراتژيک است.

مدیر عامل این شرکت در هشتمین جلسه شورای اداری استان که در تالار معصومیه استانداری قم برگزار شد با اشاره به اینکه گاز یک کالای استراتژیک است،  صرفه جویی در مصرف گاز و رعايت نكات ايمني را ضروری دانست.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان قم: مهندس فرجي در اين جلسه، ضمن تشریح عملکرد این شرکت، اظهار داشت: در استان قم با 3500 كيلومتر شبكه، 160 هزار انشعاب، 350 هزار مشترك وگازرساني به  2000 واحد صنعتي، 37 ايستگاه CNG، 6 شهر و 104 روستا ، 5/99 درصد استان از نعمت گاز برخوردارند.

وی ضمن اشاره به اینکه استفاده از سوختهای فسیلی سبب آلودگی محیط زیست می شود، تصریح کرد: از مجموع 146 روستای استان قم 104 روستا گازرسانی شده و انتقال گاز به 3 روستای دیگر نیز در دست اقدام است که تا دو ماه دیگر در این روستاها افتتاح گازرسانی صورت می گیرد. برای گازرسانی به 13 روستا در منطقه قاهان که 2500 نفر ساکن آن هستند، هزینه ای بالغ بر 40 میلیارد تومان لازم است که مقرون به صرفه نمی باشد. لذا تاکنون گازرسانی به این بخش صورت نگرفته است. برای تأمین گاز این مناطق از مخزن CNG استفاده خواهد شد که ان شاء ا... دربرنامه  سال 94 و 95 گازرسانی می شوند.همچنین 15 روستا در بخش مرکزی و هشت روستا در بخش سلفچگان وجود دارند که باید به این مناطق نیز در سال 94 و 95 به روش معمول  گاز رسانی انجام گردد.

وی با بیان اینکه برای استخراج، پالایش و انتقال گاز زحمات زیادی کشیده می شود، گفت: امسال 100 میلیون متر مکعب به تولید گاز اضافه کرده ایم و خوشبختانه تا به حال قطعی گاز نداشته ایم، اما باید صرفه جویی صورت گیرد.

مهندس فرجی  با اشاره به نامه هاي اخير وزير نفت و مدير عامل شركت ملي گاز به استانداريها ، رسانه ملي و ائمه جمعه سراسر كشور و عدم پایداری سبکه در صورت مصرف بی رویه، خواستار صرف جويي در مصرف انرژي گاز شد و نكات مهمي را در زمينه رعايت صرفه جويي و مصرف بهينه گاز طبيعي و ايمني بیان کرد.

وي در پایان به خطرات گاز CO(منواكسيدكربن) اشاره و نکات مهمی در خصوص نحوه جلوگیری از تولید آن را به حاضرین متذکر شد.

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» سخنراني مدير عامل شركت گاز استان قم قبل از خطبه هاي نماز جمعه

با توجه به فرا رسيدن فصول سرد سال و افزايش مصرف گاز طبيعي و ضرورت رعايت هر چه بيشترصرفه جويي و نكات ايمني، مدير عامل شركت گاز استان، قبل از خطبه هاي نماز جمعه شهرستان قم مورخ 03/11/92 به ايراد سخنراني پرداخت.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان قم: مهندس فرجي در اين سخنراني، ضمن بيان اهميت گاز و تشريح فرايند اكتشاف، استخراج و پالايش، انتقال و توزيع توسط شركت ملي گاز و شركت گاز استان قم؛ اظهار داشت:ما با 6/33 ميليارد متر مكعب گاز در مخازن زير زميني،  رتبه اول را در جهان داريم. ما بايد به عنوان يك كالاي باارزش قدر اين نعمت الهي را بدانيم و در مصرف آن صرفه جويي كنيم. تاكنون 1022 شهر و 17000 روستا در سطح كشور گازرساني شده اند. در استان قم نيز با 3500 كيلومتر شبكه، 160 هزار انشعاب، 350 هزار مشترك وگازرساني به  2000 واحد صنعتي، 37 ايستگاه CNG، 6 شهر و 104 روستا ، 99 درصد استان از نعمت گاز برخوردارند.

وي در ادامه  با اشاره به نامه هاي اخير وزير نفت و مدير عامل شركت ملي گاز به استانداريها ، رسانه ملي و ائمه جمعه سراسر كشور، خواستار صرف جويي در مصرف انرژي گاز شد و نكات مهمي را در زمينه رعايت صرفه جويي و مصرف بهينه گاز طبيعي و ايمني به اطلاع نمازگزاران رساند و گفت: رعايت دماي رفاه بين 18-21 درجه، بستن دريچه هاي كولر، استفاده از پرده هاي ضخيم، استفاده از وسايل گازسوز استاندارد، پوشش مناسب زمستاني واستفاده از موتورخانه هاي هوشمند و رادياتورهاي مجهز به شير ترموستاتيك از جمله راهكارهاي مهم مصرف بهينه گاز مي باشد.

وي در ادامه به خطرات گاز CO(منواكسيدكربن) اشاره كرد و تأكيد كرد: اين گاز: سمي، بي بو، بي رنگ ، بي مزه، بدون تحريك روي پوست بدن و مرگ آور است كه ناشي از احتراق ناقص گاز طبيعي بوده واز جمله در اثر مسدود بودن لوله هاي خروجي بخاري ، آبگرمكن و تجهيزات گازسوزو محدود بودن فضا وهواي اطراف وسايل گاز سوز(هر متر مكعب گاز براي احتراق كامل، نياز به 15 متر مكعب هواي تازه دارد)، ايجاد مي شود و دويست و الي سيصد برابر سريعتراز اكسيژن، جذب گلبولهاي قرمز خون مي شود و لذا مقدار كمي از آن سريعا به تمام بدن منتقل شده و باعث خواب آلودگي، ضعف، گرفتگي عضلات، سردرد، تهوع، درد قفسه سينه و در نهايت منجر به مرگ  خاموش مي شود. مقدار مجاز اين گاز ppm9 (قسمت در ميليون) است و چنانچه به مقدار ppm12800 يا 28/1 درصد برسد، در مدت 3 الي 6 دقيقه باعث مرگ فرد مي شود.

در پايان مهندس فرجي با اشاره به اينكه كاهش هر يك درجه دماي اتاق موجب كاهش6 درصد مصرف گاز مي گردد، از مردم شريف استان قم درخواست نمود كه با مصرف بهينه ( صرفه جويي) و ايمن گاز،  مانع از قطع جريان گاز در روزهاي سرد سال به ويژه در مناطق سردسير كشور شوند.

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» انتصاب مديرعامل و نايب رئيس هيئت مديره شرکت گاز استان قم

طی حکمی از سوی مهندس ابراهیمی، آقای غلامرضا فرجی به عنوان مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت گاز استان قم منصوب شد...

طی حکمی از سوی مهندس ابراهیمی مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز ایران ، آقای غلامرضا فرجی به عنوان مدیرعامل ونایب رئیس هیئت مدیره شرکت گاز استان قم منصوب شد.

 متن کامل حکم به شرح ذیل است:

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» ديدار مدير عامل شركت گاز استان قم با مدير كل ديوان محاسبات استان

مدير عامل و اعضاء هيأت مديره  شركت گاز استان قم با آقاي حسيني زاده مدير كل محترم ديوان محاسبات استان ديدار نمودند.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان قم: مهندس فرجي مدير عامل اين شركت ضمن تبريك وخير مقدم به مدير كل جديد ديوان محاسبلت استان قم به تشريح فعاليتهاي انجام شده در خصوص گازرساني در سطح استان پرداخت و اظهار داشت: شركت گاز استان قم از سال 1378 به طور رسمي فعاليت خود را در راستاي گازرساني آغاز كرده و هم اکنون با 132 نفر نیروی رسمی و 391 نفر نیروی پیمانی )شرکتهای تامین نیرو) فعالیت می کند. این شرکت در حال حاضر با ۴ مدیریت بهره‌برداری، امور مالی،  مهندسی، منابع انسانی و 13 واحد ستادی وظایف محوله به خود را زیر نظر مدیریت عامل انجام می‌دهد.

وي در ادامه افزود: سياست مجموعه گاز استان قم بر مبناي رعايت قوانين و مقررات است و تاكنون همكاري و تعامل خوب، سازنده و صميمانه اي مابين ديوان محاسبات و شركت گاز برقرار بوده است و لذا بر خود لازم مي دانيم از زحمات جنابعالي و همكاران محترمتان تشكر نماييم.

آقاي حسيني زاده نيز ضمن خيرمقدم به مديرعامل و اعضاي هيأت مديره اين شركت، گفت: وجود حداكثر همكاري و هماهنگي مابين ديوان محاسبات و شركت گاز تبعات مثبتي را بهمراه خواهد داشت. با بررسي هاي بعمل آمده مجموعه شركت گاز استان قم داراي عملكردي مطلوب و از تعامل بسيار خوب و قابل توجه اي با ديوان محاسبات استان برخوردار است و تاكنون مشكل مالي نداشته است.

در پايان مدير كل محترم ديوان محاسبات از حضور مدير عامل و اعضا هيأت مديره شركت گاز در اداره كل ديوان محاسبات استان تقدير و تشكر نمود.

 

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» برخورداري 70 واحد صنعتي از نعمت گاز طي 8 ماه نخست سال جاري در استان قم

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان قم: مهندس فرجي سرپرست شركت با اشاره به رسالت اين شركت در امر گازرساني و ارائه خدمات به بخشهاي مختلف در سطح استان اعم از خانگي، تجاري، صنعتي، تأمين گاز طبيعي صنايع و واحدهاي توليدي را در اولويت گازرساني دانست و اظهار داشت:طي 8 ماه نخست سال جاري تعداد 70 واحد صنعتي و 10 واحد مرغداري در سطح استان از نعمت گاز بهره مند شدند.شايان ذكر است ضمن برخورداري كليه شهركهاي صنعتي در سطح استان از نعمت گاز، در حال حاضر آمار مشتركين صنعتي بالغ بر 1906 واحد صنعتي مي باشد.

وي در ادامه افزود: گازرساني به اين واحدهاي صنعتي و توليدي با اجراي بيش از 26 كيلومتر خط تغذيه صورت گرفته و بالغ بر 14 ميليارد ريال هزينه داشته است.

مهندس فرجي اظهار داشتند: مردم شريف استان مي توانند همچون سنوات گذشته با مديريت در مصرف گاز ضمن جلوگيري از افت فشار گاز در شبكه ها و تأسيسات گازرساني، مانع از قطع جريان گاز واحدهاي صنعتي در بخش توليد شده و شركت گاز استان را در امر حفظ استمرار و پايداري جريان گاز ياري كنند.

 

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» در سال 1393 کليه مشترکين گاز طبيعي در بخش خانگي تحت پوشش بيمه حوادث قرار گرفتند

حسن جعفرمرادی رییس روابط عمومی شرکت گاز استان قم از ادامه طرح ملی بیمه حوادث ناشی از گاز طبیعی ،طی سالجاری در سطح استان قم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم :به منظور تامین پوشش بیمه جانی و مالی مشترکین گاز طبیعی بخش خانگی در مقابل حوادث ناشی از گاز طبیعی اعم از حوادث منجر به انفجار ،آتش سوزی و مسمومیت ها ،طرح بیمه مشترکین گاز طبیعی همانند سال گذشته در سال جاری نیز در حال اجرا می باشد.

وی در این خصوص گفت:قرارداد بیمه حوادث مشترکین خانگی در قبال حوادث ناشی از مصرف گاز طبیعی در جهت اجرای قانون فی مابین شرکت ملی گاز ایران و شرکت بیمه ایران  منعقد گردیده است.

جعفر مرادی با اشاره به قرارداد خدمات بیمه مشترکین از ابتدای سال 1393 ادامه داد : با درصد کمی تغییر در هزینه ی حق بیمه نسبت به سال قبل،مشترکین خانگی شهری و روستایی با پرداخت 500 ریال به ازای هر واحد مسکونی در هر ماه تحت پوشش شرکت بیمه ایران قرار دارند.

 وی گفت: متناسب با نظر کارشناسان بیمه شامل پرداخت غرامت فوت برای هر نفر در هر حادثه به میزان 260 میلیون ریال، پرداخت غرامت نقص عضو و از کار افتادگی دائم برای هر نفر در هر حادثه به میزان 200 میلیون ریال، برای جبران هزینه های پزشکی ناشی از هر حادثه برای هر نفر مبلغ 400 میلیون ریال و جبران خسارتهای مالی به واحدهای مسکونی و مشاعات و اشخاص ثالث در هر حادثه و به ازاء هر یک از این موارد بعنوان یک واحد مستقل تا سقف 370 میلیون ریال پرداخت می شود.
 جعفر مرادی در خصوص اعلام حادثه ناشی از گاز طبیعی برای بهره مندی از مزایای بیمه گفت:بنابراین هرگونه حادثه ای که ناشی از گاز طبیعی برای مشترکین محترم گاز طبیعی بوجود می آید اعم از انفجار،آتش سوزی،گازگرفتگی منجر به مسمومیت و مرگ در شهرها با تلفن 194 و در روستاها به گازبان همان روستا سریعاً باید اطلاع داده شود تا مقدمات لازم جهت معرفی به بیمه صورت پذیرد.

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

دفاتر پيشخوان دولت منطقه يک (شرق رودخانه)
دفتر 1020 (بي تا)
بلوارامين کوچه 31قواره2راست
تلفن: 2941100-66
دفتر 1003 (محمدي)
بنياد روبرو مسجد محمدرسول اله
تلفن: 2924700
دفتر 1013 (مهرورزان)
آذر مقابل کوچه شاه حمزه پلاک712-714
تلفن: 8757535
دفتر 1039 (طالبي)
دورشهر بين کوچه 21 و 23 جنب بانک ملي
تلفن: 7733059
دفتر 1015 (شريفي زاده)
اذرروبروبيمارستان نکويي
تلفن: 7725355
دفتر 1036 (احسن)
45م عمارياسر روبرو مسجد امام حسين پلاک146
تلفن: 7706445
دفتر 1059 (عطارد)
صدوق خ امام حسين روبرو مفتح شمالي پ333
تلفن: 2924534
دفتر 1025 (زارعي)
ميدان جهاد روبرو استانداري نبش ک1 پ17
تلفن: 7712989 -7718536
دفتر 1002 (يزديان)
45م عمارياسر پلاک71
تلفن: 7200280
دفتر 1044 (رموزي)
شهر قائم انتها بلوارکبيري
تلفن: 7743684
دفتر 1034 (مصيبي)
ميدان شهدا جنب اداره برق پلاک40
تلفن: 7730071-7738118
دفتر 1067 (باباپير)
ميدان پليس خ انقلاب نبش ک55
تلفن: 7235219
دفتر 1074 (حاجي پور)
عطاران نبش مفتح
تلفن: 2919923-2919926
دفتر 1078 (سپهري نژاد)
دانيال ميدان نور
تلفن: 2882044
دفتر 1056 (جعفري)
صدوق نبش کوچه 34
تلفن: 2904990
دفاتر پيشخوان دولت منطقه دو (غرب رودخانه)
دفتر 1004 (کريمي )
انصار الحسين نبش ميدان دقايقي جنب داروخانه
تلفن: 6650267-6670777-6650265
دفتر 1075 (جهاني فرد )
شهرک امام حسن نبش ک 9
تلفن: 6656470
دفتر 1031 (شفيعي )
خيابان شاه ابراهيم روبروي 20 متري مطهري پ 977
تلفن: 8757535
دفتر 1062 (فرخ زاده )
سعيدي ابتداي بلوار نيروي هوايي
تلفن:6703534
دفتر 1012 (نيستانکي )
24 متري کاشاني نبش ک 26
تلفن: 8811821-8825900
دفتر 1006 (بيات )
نيروگاه خ شاهد شرقي نبش ک 31
تلفن: 8877388
دفتر 1048 (بادي )
خ شاه ابراهيم روبروي ک 44
تلفن: 8903050- 8903813
دفتر 1041 (دفتري )
خ گارکر خ سوم خرداد جنب داروخانه همت
تلفن: 756627
دفتر 1066 (باقر زاده )
شيخ آباد خ ولي عصر نبش ک 6
تلفن: 8877388
دفتر 1022 (خدارقمي )
شهرک فاطميه نبش بعثت 12
تلفن: 7743684
دفتر 1065 (درامامي )
نيروگاه خ مالک اشتر پ 51
تلفن: 8830824
دفتر 1009 (جهانشاهي )
خ کشاورز جنوبي نبش ک 4
تلفن: 8851065
دفتر 1023 (ميرزائي )
خ سوم خرداد روبروي ک 9
تلفن: 8844254
دفتر 1010 (رفيعي)
20 متري بهشتي جنب آموزش و پرورش
تلفن: 6627585
دفتر 1051 (نيکبخت )
م امام خ آزادگان راست خ نواب جنب موسسه
تلفن: 6661840

مشاهده صورتحساب
شماره اشتراک خود را وارد نماييد:


پست الکترونيک
پست الکتروني:
رمز عبور:

جستجو

جستجو در :
تمام سايت
شركت گاز استان قم شركت گاز استان قم
جست‌وجو در آرشيو

ثبت نام

لطفا براي دريافت آگهي برگزاري مناقصات يا مزايده ها ، آدرس پست الکترونيكي خود را وارد نموده و سپس دكمه ثبت نام را فشار دهيد.

عضويت
لغو عضويت
ايميل:

سايت هاي مرتبط
» شرکت ملي گاز
» شرکت ملي نفت
» پايگاه اطلاع رساني نفت و انرژي
» سايت منابع انساني
» انجمن فرايندهاي گاز (GPA)
» انجمن تكنولوژي گاز (GTI)
» انجمن گاز آمريكا (AGA)
» انجمن مهندسي شيمي آمريكا (AICHE)
» انجمن ملي مهندسي خوردگي (NACE)
» انجمن ملي حفاظت حريق (NFPA)
» سازمان بهره وري انرژي ايران (GPA)
» معاونت انرژي وزارت نيرو
» سازمان انرژي هاي نو ايران
» سازمان بهينه سازي سوخت کشور
» ماهنامه بين الملي نفت و انرژي
» سازمان انرژي اتمي ايران
» موسسه مطالعات بين المللي انرژي
» سازمان منطقه ويژه اقتصادي پارس جنوبي
» پژوهشگاه صنعت نفت
» موسسه بين المللي انرژي
» مرکز مطالعات تکنولوژي شريف
» سايت توسعه فناوري صنعت نفت ايران
» مرکز مطالعات توسعه فناوري دانشگاه صنعتي اميرکبير
» شبکه تحليلگران تکنولوژي ايران
» پايگاه اطلاع رساني صنعت گاز ايران

:: شركت گاز استان قم ::
:: مديريت فناوري اطلاعات::