PSB is being developed by Pooya Paridel.
1393/9/5:امروز

پيوندها
سامانه قبض ايران

برنامه راهنماي گاز

شماره پيامک
30008294

شماره پيامک اعلام ارقام کنتور
3000361211

آدرس ساختمان مرکزي
قم بين ميدان امام و ميدان شهيد زين الدين كوچه شماره 18

آدرس اداره گاز منطقه 1
بلوار امين ، بعد از ميدان ايرامرينوس ، 20 متري سجاد

آدرس اداره گاز منطقه 2
قم بين ميدان امام و ميدان شهيد زين الدين كوچه شماره 18

آمار سايت
امروز: 1393/9/5
بروزرساني: 1393/9/2
بازديدکنندگان: 246,871

آرشيو اطلاعات
تعداد اطلاعات : 16
2  1

» افزايش 15درصدي مصرف گاز طبيعي در استان قم

در آبان ماه سال جاري مصرف گاز طبيعي در استان نسبت به مشابه سال گذشته 15% افزايش داشته است.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان قم: مهندس فرجي سرپرست اين شركت اظهار داشت: با كاهش دما در آبانماه و همچنين نصب زودهنگام وسائل گرمايشي، مصرف گاز در بخشهاي مختلف و بويژه خانگي در سطح استان بميزان 15% نسبت به سال گذشته مصرف گاز افزايش يافته است.

مهندس فرجي از مديران و مسئولين دستگاههاي اجرائي، نهادها و ارگانها درخواست نمود: ضمن اعمال نظارت مستمر بر مصرف گاز و لزوم رعايت دماي مناسب و رفاه (دماي بين 18 تا 21 درجه) در ساختمانهاي اداري، نسبت به اجراي دستورالعمل معاون محترم رئيس جمهور در سازمانها و نهادها اهتمام ورزند.

وي در ادامه افزود: البته شايان ذكر است افزايش مصرف گاز مربوط به پذيرش 33 هزار مشترك در بخشهاي مختلف مي باشد كه به آمار مصرف كنندگان گاز از ابتداي سال 92 و 6 ماهه اول سال جاري اضافه شده اند.

سرپرست شركت گاز استان با بيان اينكه كاهش هر يك درجه دماي اتاق و محل كار موجب كاهش مصرف گاز در حدود 6% مي شود، تصريح نمود: اعمال مديريت بر مصرف گاز، باعث صدور صورتحساب با مبلغ متعارف براي مشتركان مي گردد.

مهندس فرجي در پايان گفت: مصرف درست و بهينه گاز توسط مشتركان گرامي، ضمن جلوگيري از افت فشار در شبكه و تاسيسات، نسبت به پايداري و استمرار جريان گاز كمك شاياني خواهد نمود.

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» هفته بسيج گرامي باد

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» استقرار كشيك شبانه روزي در شركت گاز استان قم بمنظور مقابله با حوادث احتمالي

با شروع فصول سرد سال، كشيك شبانه روزي اين شركت، آماده ارائه خدمات جهت مقابله با هر گونه حادثه احتمالي برای مشترکین در سطح استان می باشند.

 به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی سرپرست این شرکت، با اشاره به شروع فصول سرد سال و افزایش مصرف گاز طبیعی، از استقرار كشيك شبانه روزي جهت پیشگیری از حوادث احتمالی مشترکین در سطح استان خبر داد و گفت: هدف از استقرار كشيك شبانه روزي ضمن ارائه خدمات لازم، مقابله با ايجاد بحرانهاي احتمالي در ارتباط با بروز حوادث در تأسيسات، افت احتمالي فشار گاز، حفظ پايداري جريان گاز مشتركان و همچنين نظارت و كنترل بر مصرف مشتركين صنعتي مي باشد.

 وی افزود: مشترکین در مواقع احساس خطر هنگام نشت و استشمام بوی گاز یا قطع جریان گاز، می توانند با تلفن 194 (مرکز پیام) تماس گرفته و موضوع را با کارشناسان این شرکت در میان گذاشته و راهنمائی های لازم را دریافت کنند.

سرپرست این شرکت برای کاهش حوادث عنوان کرد: مشترکین می بایست نکات ایمنی مربوط به استفاده از وسایل گازسوز را رعایت کرده و قبل از استفاده حتما از استاندارد بودن آنها اطمینان حاصل كرده و دقت داشته باشند که  وسایل گاز سوز مورد استفاده در منازل به ازای مصرف هر متر مکعب گاز، نیاز به 15 متر مکعب هوای تازه دارند تا از تولید و  تجمع گاز سمی حاصل از احتراق ناقص گاز طبیعی (منواکسید کربن/CO) جلوگیری شود، لذا نصب و استفاده از وسایل گازسوز در محیط های بسته مجاز نبوده  و باعث بروز حادثه خواهد شد.

مهندس فرجی با اشاره به اينكه 76% از حوادث گاز منجر به مرگ در سطح كشور بعلت نقص در دودكش وسايل گاز سوز مي باشد، عنوان كرد:استفاده از وسایل جانبی استاندارد مانند دودکش، کلاهک، بست های شیلنگ و ... بسیار مهم مي باشد و غالب حوادث به دلیل عدم توجه به استفاده صحیح از این وسایل بوده است.

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» سمینار بررسي حوادث مشتركين گاز طبيعي با اعضاي گروه تخصصي مكانيك سازمان نظام مهندسي استان قم

در راستاي فرهنگ­سازي و كاهش حوادث مشتركين گاز طبيعي، امور HSE شركت گاز استان قم با هماهنگي سازمان نظام مهندسي اين استان، سمينار يكروزه اي را برگزار نمود.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان قم : در اين سمينار كه مهندسان گروه تخصصي مكانيك سازمان نظام مهندسي حضور داشتند، مهندس صالحي­پرور رئيس امور HSE اين شركت،  ضمن به تصوير كشيدن حوادث، بيان مشكلات مردم و علت­هاي گسترش حوادث در سطح استان، رعايت نكات مهم در بازرسي از سيستم لوله­كشي گاز مشتركين توسط مهندسين را لازم و ضروري دانستند. ايشان در ادامه ضمن پاسخ به سئولات مهندسين بر رعايت مقررات و بيان خواص گاز و شرايط آن در موقع مصرف تأكيد نمودند.

در پايان اين سميناركه مورد استقبال حاضرين قرار گرفت، شركت­كنندگان تقاضاي استمرار چنين جلساتي را با كارشناسان شركت گاز به منظور انتقال تجارب و آگاهي بخشي داشتند.

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» مصرف بيش از يك ميليارد متر مكعب گاز در شش ماه اول سال 93 در استان قم

در شش ماهه اول سال 93 حدود يك ميليارد و هفتاد و شش هزار متر مكعب گاز در استان قم توسط مشتركان مصرف شده است.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان قم، مهندس فرجي سرپرست اين شركت اظهار داشت: در شش ماه اول سال 93 بيش از  يك ميليارد و هفتاد و شش هزار متر مكعب گاز در بخشهاي مختلف صنعتي، خانگي، تجاري و نيروگاه سيكل تركيبي در استان مصرف شده كه در مقايسه با مدت مشابه سال گذشته، 20% افزايش را نشان مي دهد.

وي در ادامه افزود: از اين ميزان مصرف بيش از 610 ميليون متر مكعب مربوط به نيروگاه،  120 ميليون متر مكعب مربوط به مشتركين صنعتي، 80 ميليون متر مكعب مربوط به تعداد 36 جايگاه سوخت C.N.G و 261 ميليون متر مكعب مربوط به مصرف مشتركين خانگي و تجاري و 10 میلیون متر مکعب مربوط به مشترکین عمده بوده است.

مهندس فرجي اين 20% افزايش مصرف گاز را  مربوط به افزايش مصرف در نيروگاه سيكل تركيبي دانست و تصريح نمود: اميدواريم همچنان شهروندان محترم ضمن رعايت نكات ايمني در مصرف گاز، نسبت به صرفه جويي و مصرف بهينه آن نیز اهتمام ورزيده و اين شركت را در جهت استمرار و پايداري جريان گاز در روزهاي سرد سال، ياري نمايند.

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» برگزاري دوره آموزشي آمادگي خانوارها در برابر بلايا در شرکت گاز استان قم

دوره آموزشی آمادگی خانوارها در برابر بلایا همزمان با هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی با حضور بانوان شاغل این شرکت و خانواده همکاران در سالن اجتماعات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مدیر منابع انسانی این شرکت هدف از برگزاری این دوره آموزشی را ارتقای آمادگی خانوارها در برابر بلایا دانست و اظهار داشت: این دوره آموزشی با همکاری بهداشت و درمان صنعت نفت قم برگزار گردید که ضمن توزیع بروشور نکات ایمنی در این دوره، توسط یکی از اساتید در خصوص اقدامات لازم در هنگام وقوع زلزله و آتش سوزی آموزشهای لازم به خانواده همکاران داده شد.

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» حضور فعال شركت گاز استان قم در مانور سراسري زلزله در روستاي حصارشنه

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان قم: به مناسبت هفته كاهش اثرات بلاياي طبيعي و به منظور ايجاد و ارتقاي آمادگي در سازمانها و ارگانهاي عضو كارگروههاي شوراي مديريت بحران استان، روز چهارشنبه مورخ 23/07/93 از ساعت 8 صبح مانور گسترده­اي با فرض وقوع زلزله­اي با قدرت 2/7 درجه در مقياس ريشتر در روستاي حصارشنه از توابع بخش مركزي استان قم برگزار گرديد.

در اين مانور قريب به 40 سازمان و ارگان از جمله شركت گاز استان، توانمندي­ها و امكانات خود در زمان وقوع بحران را به نمايش گذاشته و بر اساس سناريوهاي از پيش تنظيم شده در سازمانهاي ذيربط به تمرين عمليات تخصصي پرداختند.

شركت گاز استان قم به عنوان عضو كارگروه تخصصي سوخت­رساني با نيرويي بالغ بر 70 نفر از واحدهاي HSE و پدافند غيرعامل، امداد و بهره­برداري، حمل و نقل، حراست، مخابرات، خدمات رفاهي و روابط عمومي به همراه ماشين­آلات و تجهيزات زمان بحران، در مانور شركت نمود.

بر اساس سناريوي تنظيم شده در واحد پدافند غيرعامل و مديريت بحران شركت گاز، عمليات قطع گاز علمك­هاي آسيب­ديده و اطفاي حريق آنها، ورود به حوضچه و بستن شير شبكه، نجات مصدوم از داخل حوضچه، برپايي چادر فرماندهي، حفاظت فيزيكي محلهاي عملياتي توسط حراست، تأمين و تدارك مايحتاج رفاهي پرسنل، تصويربرداري از عمليات به منظور مستندسازي و برقراري ارتباط بي­سيم در محل مانور انجام گرفت.

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» بهره برداري از پروژه گازرساني به 4 روستا در استان قم همزمان با هفته دولت

همزمان با هفته دولت و با حضورمديران و مقامات ارشد استاني، پروژه گازرساني به 4 روستاي زواريان، ديزيجان، راهجرد و بشارت آباد در بخش سلفچگان به بهره برداري رسيد.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان قم:در مراسم رسمي افتتاحيه اين پروژه، مهندس فرجي سرپرست اين شركت،ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر و هفته دولت و نيز تبريك دهه كرامت، اظهار داشت: براي  گازرساني به اين 4 روستا، 35 كيلومتر شبكه گذاري و خط تغذيه با سه ايستگاه T.B.S به ظرفيتهاي 2500 و 1000 متر مكعب در ساعت اجرا شده است.

وي با بيان اينكه براي اجراي اين پروژه  بالغ بر 32 ميليارد ريال هزينه شده است، گفت: با بهره برداري از اين پروژه تعداد 2000 خانوار از نعمت گاز برخوردار مي شوند. با عنايت به محدوديت در بهره برداري از اين نعمت الهي، انتظار داريم مردم عزيز ضمن صرفه جويي و مصرف بهينه و ايمن از اين سوخت پاك، اين شركت را در استمرار جريان گاز در روزهاي سرد سال ياري نمايند.

مهندس فرجي افزود: در حال حاضر به 104 روستا در سطح استان گازرساني شده و عمليات گاز رساني به 3 روستا نيز در حال اجراست و به ياري خداوند و تلاش همكارن، تا پايان سال به بهره برداري خواهد رسيد.

در ادامه اين مراسم مهندس رضوي، معاون برنامه ريزي و اشتغال استانداري نيز ضمن ابراز رضايت از فعاليتهاي شركت گاز استان قم و تاكيد بر گازرساني به روستاهاي باقي مانده فاقد گاز، اظهار داشت: اميدواريم تا پايان سال 95 كليه روستاها در سطح استان از نعمت گاز بهره مند شوند.

مهندس رضوي با بيان شرايط خاص اقتصادي كشور و افزايش تحريمهاي ناجوانمردانه دشمن، تصريح نمود: با توجه به نقش كليدي اقتصاد ، اميدواريم با تكيه بر توانمندي هاي داخلي، تلاش صنعتگران و نيز پشتوانه محكم مردمي و همراهي آنان با مجموعه نظام، ضمن ناكامي دشمن، در پيشبرد اهداف مقدس نظام جمهوري اسلامي گام  برداريم.

گفتني است در پايان اين مراسم، پس از مداحي به مناسبت دهه كرامت، مشعل گاز در مسجد اميرالمومنين (ع) روستاي زواريان توسط يكي از خانواده هاي معظم شهدا روشن شد.

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» مصوبات جلسه بررسي فرآيند بودجه هاي جاري و عمراني در هفته دولت

 

1-به لطف خداوند و تلاش همکاران محترم در امور مهندسی و بهره برداری پروژه گازرسانی به روستاهای (زواریان – دیزیجان – راهجرد – بشارت آباد) آماده بهره برداری گردید.

2- مراسم افتتاحیه روز شنبه مورخ 08/06/1393 ساعت 12-11 صبح می باشد . کلیه روسای محترم با هماهنگی با مدیران می توانند در این مراسم حضور داشته باشند. سایر همکاران نیز با هماهنگی لازم امکان حضور در مراسم را دارند.

3- قرار داد حفاری فی مابین شرکت و شهرداری قم در حال طی آخرین مراحل و امضاء می باشد. با امضاء این قرارداد ، موانع صدور مجوز از طرف شهرداری برطرف خواهد گردید.

4- باتوجه به رابطه مستقیم تخصیص نقدینگی از سوی ستاد شرکت ملی گاز به شرکت گاز استان قم ، با فرآیند وصول مطالبات ، از کلیه همکاران محترم تقاضا می شود که نهایت همکاری و تلاش را برای تسهیل فرآیند وصول مطالبات شرکت انجام دهند.

 

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» جلوگيري از هدر رفت 22 ميليون متر مكعب گاز در سال 92 در شركت گاز استان قم

شركت گاز استان قم از هدر رفت 22 ميليون متر مكعب گاز  در سال 92 در سطح استان جلوگيري كرد.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان قم: مهندس فرجي، سرپرست اين شركت اظهار داشت: انجام اقداماتي همچون بازديدهاي دوره اي مرتب از تأسيسات مشتركين عمده ،  صنايع و كارخانجات، تعويض بموقع كنتورهاي خراب مشتركين در كمترين زمان ممكن و پيش گيري از سوء استفاده برخي از مشتركين در مصرف گاز، باعث جلوگيري از هدر رفت 22 ميليون مترمكعب گاز در سال 92 شد.

وي با بيان اينكه نشت يابي 1600 كيلومتر از تأسيسات و شبكه هاي گازدار و رفع نشتي از علمك ها به عنوان عواملي موثر در جلوگيري از هدر رفت گاز مي باشند، تصريح كرد: كاهش زمان دوره اي نشت يابي از شبكه ها به 18 ماه (حد استاندارد) در هر دوره، نقش موثري در كاهش هدر رفت گاز، رفع خطرات احتمالي، كمك به محيط زيست و حفظ منابع ملي داشته است.

مهندس فرجي عملكرد اين شركت را در سال 92 نسبت به سال 91، در زمينه جلوگيري از هدر رفت گاز از تأسيسات، خوب ارزيابي و اعلام كرد: كاهش پرت گاز، 22 ميليون متر مكعب و ارزش ريالي گاز شناسايي شده 16000 ميليون ريال  مي باشد.

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» تأليف کتاب مديريت و اداره امور در نهج البلاغه توسط سرپرست شرکت گاز استان قم

کتاب مدیریت واداره امور در نهج البلاغه توسط سرپرست شرکت گاز استان تالیف و به چاپ رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی سرپرست این شرکت اظهار داشت :

در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری که به نام سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی مزین گردید ، تألیف کتاب مدیریت و ادراه امور در نهج البلاغه با هدف رفع اندکی از مهجوریت و نشان دادن بخش کوچکی از عظمت ، جامعیت و بروز بودن کتاب بزرگ نهج البلاغه و بمنظور مطالعه دقیق و بخاطر سپردن و عمل نمودن متن اصلی کتاب که منطبق با آخرین پیشرفهای علم مدیریت بوده و بلکه فراتر از آن است صورت گرفته و چاپ اول آن درتیراژ  3000 جلد قطع جیبی توسط انتشارات قدس به بازار نشر ارائه شده است .

لذا مطالعه این کتاب کار بردی و عمل به آن ، که قطعا پیامدهای مثبت فراوانی خواهد داشت و برای کلیه مدیران و مسئولان محترم در نظام مقدس جمهوری اسلامی توصیه میشود .

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» ايجاد ظرفيت برداشت بيش از400000هزار متر مکعب گاز جهت واحدهاي صنعتي در شهر مقدس قم

سرپرست شرکت گاز استان قم با مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان دیدار و گفتکو کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی سرپرست این شرکت در این دیداراظهارداشت: یکی ازمهمترین مصرف کنندگان ما کارخانجات و مشترکان عمده هستند که استمراروپایداری جریان گازآنها ونیز گازرسانی به شهرک های صنعتی جدیدالاحداث در سال اقتصاد، فرهنگ با عزم ملی ومدیریت جهادی  ازاولویت کاری این شرکت است. درهمین راستا، زیر ساختهای بسیار خوبی با ظرفیتی بیش از 400000هزار متر مکعب درساعت در محورهای خروجی شهر مقدس قم برای استفاده ومصرف واحدهای صنعتی مستقر در این محورها ایجاد شده است.

وی در ادامه افزود : مسأله ای که درطراحی شبکه گاز رسانی در شهرکهای صنعتی حایز اهمیت است نوع کاربری خاص وبه تبع آن ، میزان مصرف گاز پیش بینی شده است و هر گونه تغییر و تجدید نظر در نوع کار بری این واحدها پس از اجرای شبکه گذاری ، ضمن ایجاد اختلال در مصرف مشترکان و واحدهای تولیدی ، موجب افزایش سرعت گاز در شبکه ها، خوردگی و کاهش عمر تاسیسات میشود.

مهندس فرجی با بیان اینکه عدم رعایت الگوی مصرف گاز در شهرکهای صنعتی ، تبعاتی را ایجاد می نماید ، تصریح نمود : دراین خصوص نیاز به تعامل و هماهنگی بیش ازپیش کارشناسان دو شرکت می باشد .

در ادامه ، ابراهیمی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان ضمن تشکر از این دیدار اظهار داشت:  تعامل ما باشرکت گاز بسیار خوب وصمیمی است و تاکنون مشکلی که مانع تامین گاز شهرکهای صنعتی و واحدهای تولیدی مستقر در شهرکها وسایر مناطق استان شود، نداشتیم و بحمدالله مسایل در کمترین زمان با تلاش صادقانه مدیریت محترم ومجموعه شرکت گاز برطرف میشود. و لذا اینجانب از جنابعالی( مهندس فرجی) ، معاونین و کلیه همکارانتان تشکر وقدردانی می نمایم. 

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» ديدار سرپرست و اعضاء هيأت مديره شرکت گاز استان قم با معاون سياسي امنيتي استانداري قم

سرپرست و اعضاء هیأت مدیره شرکت گاز استان قم با حجت الاسلام و المسلمین بنائی معاون سیاسی امنیتی استاندار قم دیدار و گفتگو کردند .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم ، مهندس فرجی سرپرست این شرکت ضمن تبریک روز عید مبعث و اعیاد شعبانیه به تشریح فعالیتهای انجام شده در سطح استان پرداخت و اظهار داشت: کلیه شهرهای استان صد در صد گاز رسانی شده و شهروندان محترم از نعمت گاز بهره مند هستند و روند ساخت و ساز در مناطق جدید شهری ادامه دارد، لذا با برنامه ریزی انجام شده خدمات گاز رسانی به اینگونه مناطق صورت می پذیرد .

وی در ادامه افزود : با انتخاب پیمانکار تکمیل پروژه گاز رسانی به روستاهای قمرود (دربخش مرکزی)، کیاب و روشگان (در بخش خلجستان) در سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

مهندس فرجی با بیان اینکه در بودجه های گاز رسانی به روستاها با محدودیت اعتبار مواجه هستیم گفت : در صورت رفع محدودیتها برای اجرای گاز رسانی به سایر روستاها برنامه ریزی خواهد شد . از طرفی هم هزینه گاز رسانی به روستاهای وشنوه و اول در بخش کهک چند برابر هزینه های متعارف کشوری است که با تأمین اعتبار ، مراحل اقدامات انجام می پذیرد .

معاون سیاسی امنیتی استانداری، ضمن خیر مقدم و تبریک عید مبعث و اعیاد شعبانیه اظهار داشت : گاز رسانی در سطح استان قم نسبت به سایر استانها بسیار خوب بوده ، وخدمات مطلوبی را به شهروندان ارائه می کنند واستمرار این خدمات مطلوب منوط به انجام کارهای جمعی و دلسوزی تمامی کارکنان خواهد بود .

حجت السلام و المسلمین بنائی در ادامه افزود : وظیفه ما این است که قدر دان زحمات و فعالیتهای صادقانه مسئولین باشیم و خدمات رسانی در شهر بایستی با تعامل و همکاری سازمانهای خدماتی و سایر ارگانها بیش از پیش بوده تا این خدمات رسانی در وقت مقرر به بهره برداری برسد و مردم شریف استان از آن بهره مند شوند.

گفتنی است وی در پایان از سرپرست شرکت گاز استان و سایر معاونین ایشان تشکر و قدردانی نمود.

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» ديدار سرپرست و اعضاء هيأت مديره شركت گاز استان با فرمانده لشگر17 علي ابن ابيطالب

 سرپرست و اعضاء هيأت مديره شركت گاز استان قم با سردار مهدوي نژاد  فرمانده لشگر17 علي ابن ابيطالب ديدار و گفتگو كردند.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان قم: مهندس فرجي در اين ديدار ضمن تبريك اعياد ماه رجب و همچنين سالروز آزادي خرمشهر، روز ايثار ومقاومت ، به تشريح فعاليتهاي انجام شده در خصوص گازرساني در سطح استان پرداخت و اظهار داشت : بحمدا... ضريب نفوذ گاز در استان قم 98درصد است و كليه شهرها و100 روستا تاكنون گازرساني شده اند.

وي بابيان اينكه : روند گازرساني به روستاها در سال جاري و آينده ادامه خواهد يافت ،اظهارداشت : انشاء... در صورت تأمين اعتبار،گاز رساني به روستاهاهم ، تكميل خواهد شد .

مهندس فرجي درادامه افزود : به لطف كريمه اهلبيت سلام ا... عليها و همت پرسنل اين شركت ،تا كنون حتي درسرد ترين سالها ودرفصول زمستان،هيچگاه با قطع گاز يا بروز حادثه ناگواري درسطح استان روبرو نبوده ايم .

سردار مهدوي نژاد نيز در اين ديدار ضمن تبريك متقابل به مديران گاز در استان ، از خدمات ارزنده اين شركت خصوصا گازرساني هاي اخير به مجتمع هاي مسكوني سپاه پاسداران، تشكر و قدرداني نمود،  واظهار داشت: شركت گاز استان قم الحمد .... از شركتهاي بسيار فعال و خدوم است و خدمات فراواني را در سطح استان تا كنون ارائه داده است .

وي در پايان ضمن تشكر از مديريت اين مجموعه ، مهندس فرجي و ساير كاركنان ، براي آنان آرزوي سلامتي ، سعادت و موفقيت در پناه قرآن و در سايه توجهات امام زمان (عج) ومنويات مقام معظم رهبري مسئلت نمود .

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» حضور سرپرست و اعضاي هيأت مديره شركت گاز در جلسه رسمي و علني شوراي اسلامي شهر قم

سرپرست و اعضاء هيأت مديره شركت گاز استان قم در شصت و ششمين جلسه رسمي و علني شوراي اسلامي شهر قم شركت كردند.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان قم: مهندس فرجي در اين جلسه اظهار داشت: تعاملات و همكاري خوبي تاكنون بين اين شركت و شهرداري به ويژه در پنج سال گذشته برقرار بوده و اين جاي تشكر دارد.

وي در ادامه افزود: با وجود كمبود بودجه و مشكلات ناشي از آن، اين شركت با تلاش و همت كليه كاركنان خود ، در زمستان هاي سرد سال هم مانع از قطعي گاز در سطح استان شده است و با عنايات الهي و تلاش همكاران تاكنون بحراني در قم نداشته ايم.

سرپرست اين شركت با تاكيد بر تلاش براي رسيدن به بهترين تعامل ميان شهرداري و شوراي شهر با شركت گاز خاطر نشان كرد:  اميدواريم تفاهمنامه ميان شركت گاز و شهرداري امسال با قيمت مناسبي به امضا برسد؛ زيرا هدف مشترك همه نهادها خدمت رساني مطلوب به مردم مي باشد. اگر اختلاف نظري هست بايد طوري به آن پرداخت كه به كار مردم ضربه نزند و خوشبختانه ما و شهرداي محترم بر اين موضوع اصرار داريم.

وي اعلام نمود: تأسيسات گاز قم داراي قدمت 35 ساله است لذا تعميرات و نگهداري آن از حساسيت ويژه اي برخوردار است و عمليات نشت يابي كل تأسيسات در حال حاضر طبق استاندارد هر 18 ماه يكبار انجام مي شود. بنابراين درخواست ما از شهرداري اين است كه در حفاريهاي مرتبط با تعميرات اضطراري نبايد  معطل گرفتن مجوز شويم زيرا در غير اين صورت ممكن است شاهد خسارات جاني و مالي جبران ناپذيري باشيم.

مهندس فرجي با بيان اينكه 6 شهر و 100 روستاي بالاي 20 خانوار در سطح استان گازدار شده اند تصريح كرد: اين استان از سال 89 تاكنون جزو اولين استانهاي سبز كشور است و ضريب نفوذ شبكه گاز در كل استان 98% مي باشد.

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

آرشيو اطلاعات
تعداد اطلاعات : 16
2  1

دفاتر پيشخوان دولت منطقه يک (شرق رودخانه)
دفتر 1020 (بي تا)
بلوارامين کوچه 31قواره2راست
تلفن: 2941100-66
دفتر 1003 (محمدي)
بنياد روبرو مسجد محمدرسول اله
تلفن: 2924700
دفتر 1013 (مهرورزان)
آذر مقابل کوچه شاه حمزه پلاک712-714
تلفن: 8757535
دفتر 1039 (طالبي)
دورشهر بين کوچه 21 و 23 جنب بانک ملي
تلفن: 7733059
دفتر 1015 (شريفي زاده)
اذرروبروبيمارستان نکويي
تلفن: 7725355
دفتر 1036 (احسن)
45م عمارياسر روبرو مسجد امام حسين پلاک146
تلفن: 7706445
دفتر 1059 (عطارد)
صدوق خ امام حسين روبرو مفتح شمالي پ333
تلفن: 2924534
دفتر 1025 (زارعي)
ميدان جهاد روبرو استانداري نبش ک1 پ17
تلفن: 7712989 -7718536
دفتر 1002 (يزديان)
45م عمارياسر پلاک71
تلفن: 7200280
دفتر 1044 (رموزي)
شهر قائم انتها بلوارکبيري
تلفن: 7743684
دفتر 1034 (مصيبي)
ميدان شهدا جنب اداره برق پلاک40
تلفن: 7730071-7738118
دفتر 1067 (باباپير)
ميدان پليس خ انقلاب نبش ک55
تلفن: 7235219
دفتر 1074 (حاجي پور)
عطاران نبش مفتح
تلفن: 2919923-2919926
دفتر 1078 (سپهري نژاد)
دانيال ميدان نور
تلفن: 2882044
دفتر 1056 (جعفري)
صدوق نبش کوچه 34
تلفن: 2904990
دفاتر پيشخوان دولت منطقه دو (غرب رودخانه)
دفتر 1004 (کريمي )
انصار الحسين نبش ميدان دقايقي جنب داروخانه
تلفن: 6650267-6670777-6650265
دفتر 1075 (جهاني فرد )
شهرک امام حسن نبش ک 9
تلفن: 6656470
دفتر 1031 (شفيعي )
خيابان شاه ابراهيم روبروي 20 متري مطهري پ 977
تلفن: 8757535
دفتر 1062 (فرخ زاده )
سعيدي ابتداي بلوار نيروي هوايي
تلفن:6703534
دفتر 1012 (نيستانکي )
24 متري کاشاني نبش ک 26
تلفن: 8811821-8825900
دفتر 1006 (بيات )
نيروگاه خ شاهد شرقي نبش ک 31
تلفن: 8877388
دفتر 1048 (بادي )
خ شاه ابراهيم روبروي ک 44
تلفن: 8903050- 8903813
دفتر 1041 (دفتري )
خ گارکر خ سوم خرداد جنب داروخانه همت
تلفن: 756627
دفتر 1066 (باقر زاده )
شيخ آباد خ ولي عصر نبش ک 6
تلفن: 8877388
دفتر 1022 (خدارقمي )
شهرک فاطميه نبش بعثت 12
تلفن: 7743684
دفتر 1065 (درامامي )
نيروگاه خ مالک اشتر پ 51
تلفن: 8830824
دفتر 1009 (جهانشاهي )
خ کشاورز جنوبي نبش ک 4
تلفن: 8851065
دفتر 1023 (ميرزائي )
خ سوم خرداد روبروي ک 9
تلفن: 8844254
دفتر 1010 (رفيعي)
20 متري بهشتي جنب آموزش و پرورش
تلفن: 6627585
دفتر 1051 (نيکبخت )
م امام خ آزادگان راست خ نواب جنب موسسه
تلفن: 6661840

مشاهده صورتحساب
شماره اشتراک خود را وارد نماييد:


پست الکترونيک
پست الکتروني:
رمز عبور:

جستجو

جستجو در :
تمام سايت
شركت گاز استان قم شركت گاز استان قم
جست‌وجو در آرشيو

ثبت نام

لطفا براي دريافت آگهي برگزاري مناقصات يا مزايده ها ، آدرس پست الکترونيكي خود را وارد نموده و سپس دكمه ثبت نام را فشار دهيد.

عضويت
لغو عضويت
ايميل:

سايت هاي مرتبط
» شرکت ملي گاز
» شرکت ملي نفت
» پايگاه اطلاع رساني نفت و انرژي
» سايت منابع انساني
» انجمن فرايندهاي گاز (GPA)
» انجمن تكنولوژي گاز (GTI)
» انجمن گاز آمريكا (AGA)
» انجمن مهندسي شيمي آمريكا (AICHE)
» انجمن ملي مهندسي خوردگي (NACE)
» انجمن ملي حفاظت حريق (NFPA)
» سازمان بهره وري انرژي ايران (GPA)
» معاونت انرژي وزارت نيرو
» سازمان انرژي هاي نو ايران
» سازمان بهينه سازي سوخت کشور
» ماهنامه بين الملي نفت و انرژي
» سازمان انرژي اتمي ايران
» موسسه مطالعات بين المللي انرژي
» سازمان منطقه ويژه اقتصادي پارس جنوبي
» پژوهشگاه صنعت نفت
» موسسه بين المللي انرژي
» مرکز مطالعات تکنولوژي شريف
» سايت توسعه فناوري صنعت نفت ايران
» مرکز مطالعات توسعه فناوري دانشگاه صنعتي اميرکبير
» شبکه تحليلگران تکنولوژي ايران
» پايگاه اطلاع رساني صنعت گاز ايران

:: شركت گاز استان قم ::
:: مديريت فناوري اطلاعات::