PSB is being developed by Pooya Paridel.
1393/8/1:امروز

پيوندها
سامانه قبض ايران

برنامه راهنماي گاز

شماره پيامک
30008294

شماره پيامک اعلام ارقام کنتور
3000361211

آدرس ساختمان مرکزي
قم بين ميدان امام و ميدان شهيد زين الدين كوچه شماره 18

آدرس اداره گاز منطقه 1
بلوار امين ، بعد از ميدان ايرامرينوس ، 20 متري سجاد

آدرس اداره گاز منطقه 2
قم بين ميدان امام و ميدان شهيد زين الدين كوچه شماره 18

آمار سايت
امروز: 1393/8/1
بروزرساني: 1393/7/30
بازديدکنندگان: 241,392

آرشيو اطلاعات
تعداد اطلاعات : 19
2  1

» برگزاري دوره آموزشي آمادگي خانوارها در برابر بلايا در شرکت گاز استان قم

دوره آموزشی آمادگی خانوارها در برابر بلایا همزمان با هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی با حضور بانوان شاغل این شرکت و خانواده همکاران در سالن اجتماعات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مدیر منابع انسانی این شرکت هدف از برگزاری این دوره آموزشی را ارتقای آمادگی خانوارها در برابر بلایا دانست و اظهار داشت: این دوره آموزشی با همکاری بهداشت و درمان صنعت نفت قم برگزار گردید که ضمن توزیع بروشور نکات ایمنی در این دوره، توسط یکی از اساتید در خصوص اقدامات لازم در هنگام وقوع زلزله و آتش سوزی آموزشهای لازم به خانواده همکاران داده شد.

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» حضور فعال شركت گاز استان قم در مانور سراسري زلزله در روستاي حصارشنه

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان قم: به مناسبت هفته كاهش اثرات بلاياي طبيعي و به منظور ايجاد و ارتقاي آمادگي در سازمانها و ارگانهاي عضو كارگروههاي شوراي مديريت بحران استان، روز چهارشنبه مورخ 23/07/93 از ساعت 8 صبح مانور گسترده­اي با فرض وقوع زلزله­اي با قدرت 2/7 درجه در مقياس ريشتر در روستاي حصارشنه از توابع بخش مركزي استان قم برگزار گرديد.

در اين مانور قريب به 40 سازمان و ارگان از جمله شركت گاز استان، توانمندي­ها و امكانات خود در زمان وقوع بحران را به نمايش گذاشته و بر اساس سناريوهاي از پيش تنظيم شده در سازمانهاي ذيربط به تمرين عمليات تخصصي پرداختند.

شركت گاز استان قم به عنوان عضو كارگروه تخصصي سوخت­رساني با نيرويي بالغ بر 70 نفر از واحدهاي HSE و پدافند غيرعامل، امداد و بهره­برداري، حمل و نقل، حراست، مخابرات، خدمات رفاهي و روابط عمومي به همراه ماشين­آلات و تجهيزات زمان بحران، در مانور شركت نمود.

بر اساس سناريوي تنظيم شده در واحد پدافند غيرعامل و مديريت بحران شركت گاز، عمليات قطع گاز علمك­هاي آسيب­ديده و اطفاي حريق آنها، ورود به حوضچه و بستن شير شبكه، نجات مصدوم از داخل حوضچه، برپايي چادر فرماندهي، حفاظت فيزيكي محلهاي عملياتي توسط حراست، تأمين و تدارك مايحتاج رفاهي پرسنل، تصويربرداري از عمليات به منظور مستندسازي و برقراري ارتباط بي­سيم در محل مانور انجام گرفت.

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» برگزاري صد و پنجمين جلسه بررسي فرآيند جذب بودجه هاي جاري و عمراني شرکت گاز استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: در این جلسه که با حضور سرپرست و روسای واحدهای این شرکت برگزار شد، به بررسی و برنامه ریزی در خصوص برگزاری جلسه آسیب شناسی پیمانهای جاری  با حضور هیأت مدیره و روسای واحدهای امور قراردادها و امور برنامه ریزی پرداخته شد.

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» درخشش فرزند همکار شرکت گاز استان قم در سومين المپياد ورزشي بانوان کمتر از 26 سال

تیم شطرنج بانوان ستاد تهران با همراهی فرزندان همکارمان آقای علی تلخابی (حانیه و هدیه تلخابی) در سومین دوره المپیاد ورزشی بانوان کمتر از 26 سال شرکت ملی گاز ایران موفق به کسب مقام دوم گردید. این موفقیت را به کلیه همکاران تبریک می گوییم.

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» حضور بسيجيان شرکت گاز استان قم در مراسم هفته دفاع مقدس

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس نیروهای بسیجی پایگاه شهید چمران این شرکت در مراسم رژه ی یگانهای نمونه پیاده و موتوری نیروهای مسلح مستقر در استان شرکت کردند.

در این مراسم باشکوه که مهندس فرجی سرپرست و فرمانده بسیج این شرکت حضور داشتند، یگانهای حاضر از مقابل کلام ا... مجید و تمثال مبارک بنیانگذار جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب و نماد شهدای 8 سال دفاع مقدس رژه رفتند.

نیروهای بسیجی شرکت که با آمادگی کامل در این مراسم حضور داشتند به عنوان یکی از یگانهای آماده و منظم ظاهر شدند.

سردار مهدوی نژاد فرمانده  سپاه استان در این مراسم با اشاره به اینکه دشمن با جنگ نرم می خواهد جوهره اعتقادی مردم را بگیرد، گفت: همانگونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند فرزندان امروز کمتر از فرزندان دیروز نیستند و برای جانفشانی و مقابله با توطئه های دشمنان آماده هستند.

وی به حضور نمادین برخی از تجهیزات و تسلیحات نظامی استان در مراسم رژه های نیروهای مسلح اشاره کرد و گفت: خیلی معتقد به تجهیزات نیستیم و این بزرگی و عزت امروز جمهوری اسلامی، به واسطه جوهره دینی ملت ایران است.

شایان ذکر است این مراسم با شکوه، باحضور آیت ا... سعیدی نماینده ولی فقیه در استان و تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) ، استاندار، نمایندگان محترم مجلس و جمعی از مسئولین ارشد استانی برگزار گردید.

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» اعزام کاروان راهيان نور شرکت گاز استان قم به مناطق عملياتي غرب کشور

کاروان راهیان نور بسیجیان این شرکت بهمراه خانواده هایشان به تعداد 40 نفر با همت پایگاه شهید چمران و همکاری سازمان بسیج کارمندان سپاه علی ابن ابیطالب(ع) به مناطق عملیاتی غرب کشور  اعزام شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: فرمانده پایگاه بسیج شهید چمران این شرکت اظهار داشت: عزیمت این کاروان زیارتی با هدف شناخت بیشتر کارکنان و خانواده هایشان با مناطق عملیاتی غرب کشور و رشادت ها و ایثارگریهای نیروهای مردمی، بسیج ، سپاه ، ارتش ، ایجاد آرامش روحی و معنوی بین کارکنان ، ترویج هر چه بیشتر فرهنگ همدلی و همچنین افزایش نشاط معنوی بمنظور ارائه هر چه بهتر خدمات رسانی به مردم شریف استان صورت گرفته است.

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» بهره برداري از پروژه گازرساني به 4 روستا در استان قم همزمان با هفته دولت

همزمان با هفته دولت و با حضورمديران و مقامات ارشد استاني، پروژه گازرساني به 4 روستاي زواريان، ديزيجان، راهجرد و بشارت آباد در بخش سلفچگان به بهره برداري رسيد.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان قم:در مراسم رسمي افتتاحيه اين پروژه، مهندس فرجي سرپرست اين شركت،ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر و هفته دولت و نيز تبريك دهه كرامت، اظهار داشت: براي  گازرساني به اين 4 روستا، 35 كيلومتر شبكه گذاري و خط تغذيه با سه ايستگاه T.B.S به ظرفيتهاي 2500 و 1000 متر مكعب در ساعت اجرا شده است.

وي با بيان اينكه براي اجراي اين پروژه  بالغ بر 32 ميليارد ريال هزينه شده است، گفت: با بهره برداري از اين پروژه تعداد 2000 خانوار از نعمت گاز برخوردار مي شوند. با عنايت به محدوديت در بهره برداري از اين نعمت الهي، انتظار داريم مردم عزيز ضمن صرفه جويي و مصرف بهينه و ايمن از اين سوخت پاك، اين شركت را در استمرار جريان گاز در روزهاي سرد سال ياري نمايند.

مهندس فرجي افزود: در حال حاضر به 104 روستا در سطح استان گازرساني شده و عمليات گاز رساني به 3 روستا نيز در حال اجراست و به ياري خداوند و تلاش همكارن، تا پايان سال به بهره برداري خواهد رسيد.

در ادامه اين مراسم مهندس رضوي، معاون برنامه ريزي و اشتغال استانداري نيز ضمن ابراز رضايت از فعاليتهاي شركت گاز استان قم و تاكيد بر گازرساني به روستاهاي باقي مانده فاقد گاز، اظهار داشت: اميدواريم تا پايان سال 95 كليه روستاها در سطح استان از نعمت گاز بهره مند شوند.

مهندس رضوي با بيان شرايط خاص اقتصادي كشور و افزايش تحريمهاي ناجوانمردانه دشمن، تصريح نمود: با توجه به نقش كليدي اقتصاد ، اميدواريم با تكيه بر توانمندي هاي داخلي، تلاش صنعتگران و نيز پشتوانه محكم مردمي و همراهي آنان با مجموعه نظام، ضمن ناكامي دشمن، در پيشبرد اهداف مقدس نظام جمهوري اسلامي گام  برداريم.

گفتني است در پايان اين مراسم، پس از مداحي به مناسبت دهه كرامت، مشعل گاز در مسجد اميرالمومنين (ع) روستاي زواريان توسط يكي از خانواده هاي معظم شهدا روشن شد.

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» مصوبات جلسه بررسي فرآيند بودجه هاي جاري و عمراني در هفته دولت

 

1-به لطف خداوند و تلاش همکاران محترم در امور مهندسی و بهره برداری پروژه گازرسانی به روستاهای (زواریان – دیزیجان – راهجرد – بشارت آباد) آماده بهره برداری گردید.

2- مراسم افتتاحیه روز شنبه مورخ 08/06/1393 ساعت 12-11 صبح می باشد . کلیه روسای محترم با هماهنگی با مدیران می توانند در این مراسم حضور داشته باشند. سایر همکاران نیز با هماهنگی لازم امکان حضور در مراسم را دارند.

3- قرار داد حفاری فی مابین شرکت و شهرداری قم در حال طی آخرین مراحل و امضاء می باشد. با امضاء این قرارداد ، موانع صدور مجوز از طرف شهرداری برطرف خواهد گردید.

4- باتوجه به رابطه مستقیم تخصیص نقدینگی از سوی ستاد شرکت ملی گاز به شرکت گاز استان قم ، با فرآیند وصول مطالبات ، از کلیه همکاران محترم تقاضا می شود که نهایت همکاری و تلاش را برای تسهیل فرآیند وصول مطالبات شرکت انجام دهند.

 

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» برگزاري مانور در ناحيه كهك استان قم

اين مانور با فرضيه نشت شديد گاز از فلنج فيلتر ورودي ايستگاه CGS و به دنبال آن انفجار و آتش­سوزي در ايستگاه CGS ناحيه كهك از توابع استان قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس صالحي پرور رئيس HSE اين شركت اظهار داشت: در اين مانور كه با هدف ايجاد و ارتقاي توانمندي و آمادگي نيروهاي عملياتي شركت گاز استان و سازمانها و ارگانهاي امداد رسان بمنظور واكنش سريع در شرايط اضطراري و همچنين هماهنگي بيشتر نيروهاي واحدهاي مختلف برگزار شد، نيروهاي HSE و پدافند غيرعامل، امداد، تعميرات ابزار دقيق، حراست، خدمات رفاهي و اجتماعي و روابط عمومي شركت گاز و نيز آتش­نشاني، اورژانس و نيروي انتظامي بخش كهك حضور داشتند.

وي در ادامه افزود: نيروهاي عملياتي در مانور با شبيه­سازي حادثه به تمرين اقدامات لازم در شرايط اضطراري شامل اطفاء حريق، امداد و نجات مصدومين، قطع گاز، كنترل فشار و تعميرات ايستگاه و حفاظت فيزيكي پرداختند.

 

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» عملکرد شرکت گاز استان قم در اولين سال دولت يازدهم

سرپرست شرکت گاز استان قم گزارشی از فعالیتهای این شرکت طی اولین سال خدمت دولت تدبیر و امید را در جلسه بررسی پیشرفت پروژه ها ارائه نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی سرپرست این شرکت به تشریح فعالیتهای انجام شده طی یک سال گذشته در دولت یازدهم پرداخت و عنوان کرد: طی این سال 6 روستا با هزینه ای بالغ بر 47000 میلیون ریال به شبکه سراسری متصل شدند و 151 کیلومتر شبکه گذاری لوله فولادی و پلی اتیلن در سایز های مختلف انجام شده است.

وی در ادامه ضمن اشاره به اشتراک پذیری بیش از 20470 مشترک جدید، اظهار داشت: در این محدوده زمانی یک ساله تعداد 168 واحد صنعتی در سطح استان با هزینه ای بالغ بر 17210 میلیون ریال با اجرای بیش از 42 کیلو متر لوله گذاری از نعمت گاز بهره مند شدند.

مهندس فرجی با بیان اینکه، با تلاش همکاران طی یک سال گذشته گازرسانی به 4 جایگاه C.N.G  دیگرصورت گرفته، تصریح کرد: تعداد جایگاههای فعال در سطح استان که در حال حاضر به ارائه خدمات می پردازند، به 37 جایگاه رسیده است.

سرپرست این شرکت، گازرسانی به واحدهای مسکونی مهر را دراین یک سال بیش از 5000 واحد عنوان کرد و گفت: علاوه بر این، به بیش از 3000 واحد مسکونی مهر دیگرنیز، گازرسانی صورت گرفته که بزودی مورد بهره برداری قرار می گیرد.

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» عملكرد موفق واحد HSE شركت گاز استان قم در سال 92

واحد HSE اين شركت در سال 92 در زمينه كاهش حوادث عملكرد مطلوب و موفقي داشته است.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان قم: مهندس فرجي سرپرست اين شركت ضمن ابراز رضايت از عملكرد مطلوب واحد HSE گفت: تعداد مانورها در سال 92 در مقايسه با سال 91، به ميزان صد در صد اضافه شده و از 12 مانور به 23 مانور رسيده است. همچنين در سال 91 ضريب تكرار حادثه، 9 بوده كه در سال 92 به 5/3 رسيده كه 61% كاهش را نسبت به سال 91 نشان مي دهد.

وي با بيان اينكه در سال 91  تعداد انفجار و آتش سوزي ، 73 مورد بوده و در سال 92 به 55 مورد رسيده، تصريح كرد: در زمينه تعداد انفجار و آتش سوزي 25 درصد كاهش داشته ايم.  همچنين ميزان خسارت مالي ناشي از اين انفجار و آتش سوزي ها  از 2482 ميليون ريال در سال 91 به 1290 ميليون ريال در سال 92 رسيده كه در اين زمينه نيز 48 درصد كاهش داشته ايم.

مهندس فرجي در ادامه افزود: در سال 91 ضريب شدت حادثه ، 333 بوده  كه اين ضريب در سال 92 به 50 رسيده است و به عبارتي 85 درصد كاهش را نشان مي دهد. همچنين تعداد ساعات آموزش در HSE اين شركت از 449 ساعت در سال 91 به 961 ساعت در سال 92 افزايش داشته كه بيش از دو برابر شده است.

سرپرست اين شركت در پايان خاطر نشان ساخت: اين موارد كاهش، نتيجه اطلاع رساني بموقع ، رعايت نكات ايمني از سوي شهروندان و اهتمام ويژه واحد HSE اين شركت در برگزاري كلاسهاي آموزشي و مانورهاي مختلف  مي باشد كه اميدواريم در سالهاي آينده شاهد هيچگونه حادثه ناگواري در ارتباط با گاز طبيعي نباشيم و مشتركين محترم با دقت لازم نسبت به رعايت نكات ايمني و مصرف بهينه اقدام نمايند.

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» تحقق وصول مبلغ 1252 ميليارد ريال از فروش گاز طبيعي درسال 92در استان قم

وصول بیش از 94 درصد مطالبات مشترکین صنعتی و تجاری در شرکت گاز استان قم انجام گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی سرپرست این شرکت اظهار داشت: عملکرد وصول مطالبات گاز بها در بخشهای مختلف در سال گذشته مطلوب بوده و بیش از 94% بدهی گازبها (مطالبات) مشترکین تجاری و صنعتی در استان دریافت گردیده است.

وی در ادامه افزود: وصول مطالبات گاز بهای در بخشهای مختلف از قبیل مشترکین صنعتی به میزان94% ، مشترکین تجاری 96% و در بخش خانگی 80% بوده است.

مهندس فرجی، مطالبات این شرکت در بخش حمل و نقل عمومی(جایگاههای سوخت C.N.G) را 87% عنوان و تصریح نمود: در مجموع ، مبلغ 1252 میلیارد ریال از فروش گاز طبیعی درسال 92در استان وصول شده و جا دارد از مشترکان محترم که در پرداخت گازبهاء خود در وقت مقرر اقدام می نمایند تشکر و سپاسگزاری را داشته باشیم.در واقع مشترکین با پرداخت بموقع قبوض گاز ضمن پیشگیری از انباشت بدهی برای خود ، شرکت ملی گاز ایران را در اجرای پروژه های گازرسانی در سطح استان و کشور یاری می کنند.

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» جلوگيري از هدر رفت 22 ميليون متر مكعب گاز در سال 92 در شركت گاز استان قم

شركت گاز استان قم از هدر رفت 22 ميليون متر مكعب گاز  در سال 92 در سطح استان جلوگيري كرد.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان قم: مهندس فرجي، سرپرست اين شركت اظهار داشت: انجام اقداماتي همچون بازديدهاي دوره اي مرتب از تأسيسات مشتركين عمده ،  صنايع و كارخانجات، تعويض بموقع كنتورهاي خراب مشتركين در كمترين زمان ممكن و پيش گيري از سوء استفاده برخي از مشتركين در مصرف گاز، باعث جلوگيري از هدر رفت 22 ميليون مترمكعب گاز در سال 92 شد.

وي با بيان اينكه نشت يابي 1600 كيلومتر از تأسيسات و شبكه هاي گازدار و رفع نشتي از علمك ها به عنوان عواملي موثر در جلوگيري از هدر رفت گاز مي باشند، تصريح كرد: كاهش زمان دوره اي نشت يابي از شبكه ها به 18 ماه (حد استاندارد) در هر دوره، نقش موثري در كاهش هدر رفت گاز، رفع خطرات احتمالي، كمك به محيط زيست و حفظ منابع ملي داشته است.

مهندس فرجي عملكرد اين شركت را در سال 92 نسبت به سال 91، در زمينه جلوگيري از هدر رفت گاز از تأسيسات، خوب ارزيابي و اعلام كرد: كاهش پرت گاز، 22 ميليون متر مكعب و ارزش ريالي گاز شناسايي شده 16000 ميليون ريال  مي باشد.

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» تأليف کتاب مديريت و اداره امور در نهج البلاغه توسط سرپرست شرکت گاز استان قم

کتاب مدیریت واداره امور در نهج البلاغه توسط سرپرست شرکت گاز استان تالیف و به چاپ رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی سرپرست این شرکت اظهار داشت :

در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری که به نام سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی مزین گردید ، تألیف کتاب مدیریت و ادراه امور در نهج البلاغه با هدف رفع اندکی از مهجوریت و نشان دادن بخش کوچکی از عظمت ، جامعیت و بروز بودن کتاب بزرگ نهج البلاغه و بمنظور مطالعه دقیق و بخاطر سپردن و عمل نمودن متن اصلی کتاب که منطبق با آخرین پیشرفهای علم مدیریت بوده و بلکه فراتر از آن است صورت گرفته و چاپ اول آن درتیراژ  3000 جلد قطع جیبی توسط انتشارات قدس به بازار نشر ارائه شده است .

لذا مطالعه این کتاب کار بردی و عمل به آن ، که قطعا پیامدهای مثبت فراوانی خواهد داشت و برای کلیه مدیران و مسئولان محترم در نظام مقدس جمهوری اسلامی توصیه میشود .

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

» ايجاد ظرفيت برداشت بيش از400000هزار متر مکعب گاز جهت واحدهاي صنعتي در شهر مقدس قم

سرپرست شرکت گاز استان قم با مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان دیدار و گفتکو کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی سرپرست این شرکت در این دیداراظهارداشت: یکی ازمهمترین مصرف کنندگان ما کارخانجات و مشترکان عمده هستند که استمراروپایداری جریان گازآنها ونیز گازرسانی به شهرک های صنعتی جدیدالاحداث در سال اقتصاد، فرهنگ با عزم ملی ومدیریت جهادی  ازاولویت کاری این شرکت است. درهمین راستا، زیر ساختهای بسیار خوبی با ظرفیتی بیش از 400000هزار متر مکعب درساعت در محورهای خروجی شهر مقدس قم برای استفاده ومصرف واحدهای صنعتی مستقر در این محورها ایجاد شده است.

وی در ادامه افزود : مسأله ای که درطراحی شبکه گاز رسانی در شهرکهای صنعتی حایز اهمیت است نوع کاربری خاص وبه تبع آن ، میزان مصرف گاز پیش بینی شده است و هر گونه تغییر و تجدید نظر در نوع کار بری این واحدها پس از اجرای شبکه گذاری ، ضمن ایجاد اختلال در مصرف مشترکان و واحدهای تولیدی ، موجب افزایش سرعت گاز در شبکه ها، خوردگی و کاهش عمر تاسیسات میشود.

مهندس فرجی با بیان اینکه عدم رعایت الگوی مصرف گاز در شهرکهای صنعتی ، تبعاتی را ایجاد می نماید ، تصریح نمود : دراین خصوص نیاز به تعامل و هماهنگی بیش ازپیش کارشناسان دو شرکت می باشد .

در ادامه ، ابراهیمی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان ضمن تشکر از این دیدار اظهار داشت:  تعامل ما باشرکت گاز بسیار خوب وصمیمی است و تاکنون مشکلی که مانع تامین گاز شهرکهای صنعتی و واحدهای تولیدی مستقر در شهرکها وسایر مناطق استان شود، نداشتیم و بحمدالله مسایل در کمترین زمان با تلاش صادقانه مدیریت محترم ومجموعه شرکت گاز برطرف میشود. و لذا اینجانب از جنابعالی( مهندس فرجی) ، معاونین و کلیه همکارانتان تشکر وقدردانی می نمایم. 

لينك مطلبنظراتارسال به دوستاننسخه قابل چاپ

آرشيو اطلاعات
تعداد اطلاعات : 19
2  1

دفاتر پيشخوان دولت منطقه يک (شرق رودخانه)
دفتر 1020 (بي تا)
بلوارامين کوچه 31قواره2راست
تلفن: 2941100-66
دفتر 1003 (محمدي)
بنياد روبرو مسجد محمدرسول اله
تلفن: 2924700
دفتر 1013 (مهرورزان)
آذر مقابل کوچه شاه حمزه پلاک712-714
تلفن: 8757535
دفتر 1039 (طالبي)
دورشهر بين کوچه 21 و 23 جنب بانک ملي
تلفن: 7733059
دفتر 1015 (شريفي زاده)
اذرروبروبيمارستان نکويي
تلفن: 7725355
دفتر 1036 (احسن)
45م عمارياسر روبرو مسجد امام حسين پلاک146
تلفن: 7706445
دفتر 1059 (عطارد)
صدوق خ امام حسين روبرو مفتح شمالي پ333
تلفن: 2924534
دفتر 1025 (زارعي)
ميدان جهاد روبرو استانداري نبش ک1 پ17
تلفن: 7712989 -7718536
دفتر 1002 (يزديان)
45م عمارياسر پلاک71
تلفن: 7200280
دفتر 1044 (رموزي)
شهر قائم انتها بلوارکبيري
تلفن: 7743684
دفتر 1034 (مصيبي)
ميدان شهدا جنب اداره برق پلاک40
تلفن: 7730071-7738118
دفتر 1067 (باباپير)
ميدان پليس خ انقلاب نبش ک55
تلفن: 7235219
دفتر 1074 (حاجي پور)
عطاران نبش مفتح
تلفن: 2919923-2919926
دفتر 1078 (سپهري نژاد)
دانيال ميدان نور
تلفن: 2882044
دفتر 1056 (جعفري)
صدوق نبش کوچه 34
تلفن: 2904990
دفاتر پيشخوان دولت منطقه دو (غرب رودخانه)
دفتر 1004 (کريمي )
انصار الحسين نبش ميدان دقايقي جنب داروخانه
تلفن: 6650267-6670777-6650265
دفتر 1075 (جهاني فرد )
شهرک امام حسن نبش ک 9
تلفن: 6656470
دفتر 1031 (شفيعي )
خيابان شاه ابراهيم روبروي 20 متري مطهري پ 977
تلفن: 8757535
دفتر 1062 (فرخ زاده )
سعيدي ابتداي بلوار نيروي هوايي
تلفن:6703534
دفتر 1012 (نيستانکي )
24 متري کاشاني نبش ک 26
تلفن: 8811821-8825900
دفتر 1006 (بيات )
نيروگاه خ شاهد شرقي نبش ک 31
تلفن: 8877388
دفتر 1048 (بادي )
خ شاه ابراهيم روبروي ک 44
تلفن: 8903050- 8903813
دفتر 1041 (دفتري )
خ گارکر خ سوم خرداد جنب داروخانه همت
تلفن: 756627
دفتر 1066 (باقر زاده )
شيخ آباد خ ولي عصر نبش ک 6
تلفن: 8877388
دفتر 1022 (خدارقمي )
شهرک فاطميه نبش بعثت 12
تلفن: 7743684
دفتر 1065 (درامامي )
نيروگاه خ مالک اشتر پ 51
تلفن: 8830824
دفتر 1009 (جهانشاهي )
خ کشاورز جنوبي نبش ک 4
تلفن: 8851065
دفتر 1023 (ميرزائي )
خ سوم خرداد روبروي ک 9
تلفن: 8844254
دفتر 1010 (رفيعي)
20 متري بهشتي جنب آموزش و پرورش
تلفن: 6627585
دفتر 1051 (نيکبخت )
م امام خ آزادگان راست خ نواب جنب موسسه
تلفن: 6661840

مشاهده صورتحساب
شماره اشتراک خود را وارد نماييد:


پست الکترونيک
پست الکتروني:
رمز عبور:

جستجو

جستجو در :
تمام سايت
شركت گاز استان قم شركت گاز استان قم
جست‌وجو در آرشيو

ثبت نام

لطفا براي دريافت آگهي برگزاري مناقصات يا مزايده ها ، آدرس پست الکترونيكي خود را وارد نموده و سپس دكمه ثبت نام را فشار دهيد.

عضويت
لغو عضويت
ايميل:

سايت هاي مرتبط
» شرکت ملي گاز
» شرکت ملي نفت
» پايگاه اطلاع رساني نفت و انرژي
» سايت منابع انساني
» انجمن فرايندهاي گاز (GPA)
» انجمن تكنولوژي گاز (GTI)
» انجمن گاز آمريكا (AGA)
» انجمن مهندسي شيمي آمريكا (AICHE)
» انجمن ملي مهندسي خوردگي (NACE)
» انجمن ملي حفاظت حريق (NFPA)
» سازمان بهره وري انرژي ايران (GPA)
» معاونت انرژي وزارت نيرو
» سازمان انرژي هاي نو ايران
» سازمان بهينه سازي سوخت کشور
» ماهنامه بين الملي نفت و انرژي
» سازمان انرژي اتمي ايران
» موسسه مطالعات بين المللي انرژي
» سازمان منطقه ويژه اقتصادي پارس جنوبي
» پژوهشگاه صنعت نفت
» موسسه بين المللي انرژي
» مرکز مطالعات تکنولوژي شريف
» سايت توسعه فناوري صنعت نفت ايران
» مرکز مطالعات توسعه فناوري دانشگاه صنعتي اميرکبير
» شبکه تحليلگران تکنولوژي ايران
» پايگاه اطلاع رساني صنعت گاز ايران

:: شركت گاز استان قم ::
:: مديريت فناوري اطلاعات::